czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie można zostawić zużyte opony?

Witam,mam takie pytanie,orientuje sie ktoś z was gdzie można zostawić zużyte opony od auta ciężarowego i kilka od osobówki,tak żeby nie znalazly się w lesie albo w rowie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zostawić zużyte opony?

W jakim stanie masz te opony, nie wystają druty z nich? Bo jak nie wystają to może ja bym wziął

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zostawić zużyte opony?

Hej z jednej wystaja druty bo ją rozerwało podczas jazdy,ale tej nie musisz brać, reszta jest w dobrym stanie a od osobówki niektóre nawet w bardzo dobrym stanie tylko poprostu kazda jak to sie mówi\" z innej wsi \" nie mam miejsca gdzie tego trzymać bo jednak trochę miejsca to zabiera a zaczołem ogarniać troche wokół siebie i tak zalegaja gumy.Około dziesięciu od ciężarowego i pewnie ze 12 od osobówki.Także tylko brać,ale tak jak mówiłem na początku żeby nie wylądowały na dzikim wysypisku czy w lesie boo..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zostawić zużyte opony?

u Pawła na Giełczyńskiej w wulanizacji

kaniak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zostawić zużyte opony?

Na Akademickiej w MPGKiM

Ziomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można zostawić zużyte opony?

Na akademickiej w MPGKiM pierwsze słysze,do kogo trzeba tam zagadać żeby je zostawić bo firma jest duża i zawiła \"ziomek\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org