poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezpłatny internet

Dzień dobry

Moja koleżanka od dłuższego czasu nie posiada bezpłatnego internetu. Dzwoniła już do urzędu miasta, ale nie uzyskała żadnej sensownej odpowiedzi. Czy wie ktoś może coś na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatny internet

I mnie interesuje dlaczego nie ma internetu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatny internet

Podobno już miesiąc nie ma, a urząd tłumaczy się, że trwają prace techniczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatny internet

Pewnie prace beda trwaly caly okres umowy

..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatny internet

Oby nie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatny internet

Nie dziadować tylko płacić abonament to internet będzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatny internet

Fanka, zapewne masz słuszność z tym płaceniem? Ale pomyśl tylko ile kasy poszło na ten cały \"fenomenalny\" projekt. I to zarówno z budżetu miasta, jak i tzw. dotacji UE.
Firma która wygrała przetarg, powinna w normalnym kraju pójść z torbami za cały ten badziew, który pomontowała tym którzy dali się skusić na to cudo. Podobnie jak i ten który ową firmę wybrał.
Grupa niekompetentnych pseudo-fachowców, zarówno tych co montowali skrzynki, jak i ci odbierający telefony skarżących się ludzi.
A skarg od cholery i jeszcze trochę. Moi sąsiedzi po 2-miesięcznej nerwówce, zanieśli rezygnację z tego dobrobytu, zafundowanego w założeniu tym uboższym mieszkańcom.
Innemu znajomemu skarżącemu się na brak neta, pewien super-fachowiec, obejrzawszy zainstalowaną skrzynkę i kable, oświadczył że neta nie ma, bo teraz są liście na drzewach. Jesienią gdy liście już opadną, internet powinien powrócić.
No więc, niechże twórca tego tematu powie znajomej że, jesienią będzie OK. Oczywiście dopóki śnieg czegoś tam nie przykryje.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatny internet

O, wszystko byście chcieli za darmo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatny internet

Skoro nie ma pan/pani nic sensownego do powiedzenia w tym temacie to po co się wyrażać. Niektórzy ludzie nie mają pieniędzy żeby internet sobie założyć, więc korzystają z takich usług, a skoro urząd miasta nie chce udzielić jakichkolwiek sensownych informacji, zadaję pytanie na forum, gdzie sądziłam że ludzie przyjmą to na poważne. Jednakże trochę się myliłam. Bo oprócz użytkownika Mr. X i kalam, którzy pozostawili sensowne odpowiedzi, fanka bociana, i pan/pani Rawa nic użytecznego do tej dyskusji nie wprowadziliscie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatny internet

Ten projekt to totalna klapa.Ktoś niezła kasę zgarnął i wiadomo jak to jest :-) Nawet ludzi chętnych nie mogli na te \"coś\" znaleźć.Nauczcie się ludzie,że za darmo nic nie ma.Unia dała ha ha a to dobre! Jak kogoś nie stać,nie korzysta.Od braku internetu nikt nie umarł ;-) Dzisiaj internet nie jest jakimś specjalnym wydatkiem.Jak kogoś stać na prąd i komputer to i na internet starczy.Niektórzy są pazerni i rzucają się na \"darmowe\" i potem jeszcze narzekają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatny internet

Ale mają skrzynki za darmo, dobre i to.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatny internet

Nooo, nie tylko skrzynki, również po kilka metrów kabla. W pierwotnym założeniu, do przesyłu sygnału.
Jednak z ewentualną opcją, że gdy u co niektórych kvrwica sięgnie szczytu z powodu niezwykłej stabilności i szybkości oferowanego łącza. Będą już mieli pod ręką dla zrobienia sobie pętli.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatny internet

I nieprawdą jest, jak ktoś powyżej napisał że:-\"ludzie się rzucili po darmowy internet\".
Miało być 500 osób zainteresowanych projektem. I wiem dokładnie że, nadobna pani z urzędu, instruowała zainteresowanych aby również informowali swoich znajomych, jak to szybko mogą p*srać się ze szczęścia.
Niczym Ślązacy, gdy ujrzeli Ewę na Pindolino.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatny internet

No właśnie - NIE DZIADOWAĆ.
Już teraz internet nie jest dużym kosztem.
A jak nadal chcecie za darmo - to sprawdźcie ofertę Aero2

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezpłatny internet

http://4lomza.pl/index.php?wiad=39594

ja tu tylko przypomnę ;-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org