czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wiomar,kierowca .B. pracował ktoś

Witam,proszę o konkretne opinie ludzi,co pracowali w tej firmie.

boos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiomar,kierowca .B. pracował ktoś

Pół Łomży tam pracowało i szczerze mówiąc nie wiem czemu ta firma jeszcze istnieje z takim podejściem do pracowników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiomar,kierowca .B. pracował ktoś

Tacy\"biznesmeni\" dziwię się ,że jeszcze prokuratura się nimi nie zajęła.A wiadomo,przecież to ta sama \"mafia\"tak, że nie licz na jakąś poprawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiomar,kierowca .B. pracował ktoś

podobno spozywka to tylko przykrywka, tak naprawde narkotyki rozwoza

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiomar,kierowca .B. pracował ktoś

Prosiłem o poważne opinie,a nie durne wypociny.

boos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiomar,kierowca .B. pracował ktoś

Ja tam pracowałem kilka lat temu. Odpuść sobie. Zarobki śmiech, szef to chamisko, którego zna cała okolica. Można mówić dużo i tylko źle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiomar,kierowca .B. pracował ktoś

Graf84 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 20-06-15 18:53

Ja tam pracowałem kilka lat temu. Odpuść sobie. Zarobki śmiech, szef to chamisko, którego zna cała okolica. Można mówić dużo i tylko źle.\"



Dużo ludzie piszą o tej hurtowni i tylko źle ale to jednak nie wystarcza by dotarło to do właściciela , a ludzie pchają się tam by później pisać same negatywne opinie. Dajcie szansę temu poważnemu Panu na to by sam pakował i rozwoził swój towar bo chyba o to mu chodzi skoro tak traktuje swoich pracowników. :-)







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiomar,kierowca .B. pracował ktoś

Idź do firmy i zapytaj się pracowników ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiomar,kierowca .B. pracował ktoś

i po za tym te konrabanty, masakra

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiomar,kierowca .B. pracował ktoś

Graf84 ma racje.

kolezanka jakis czas temu dostala zaproszenie na rozmowe. oczywiscie kazdy ja uprzedzal ale ona mowi ze jak sie sama nie przkona to sie nie dowie jak jest naprawde. tez miala nadzieje ze jest inczej ze akurat z nia bedzie inaczej. popracowala 2 dni za darmo i ja wywalili. i nastepny darmowy prcownik.

idz przekonaj sie zobaczysz w koncu i tak cala lomza i okolice dowiedza sie jaka jest prawda.

ja kiedys bylam tez tam na rozmowie ale nie dalam sie nabrac i przypuszczam ze ten drugi czlowiek ktory ze mna byl na rozmowie tez bo i on i ja odmowilismy przyjscia do pracy na drugi dzien.

nie wiem jakie bylyby warunki pracy w kazdym razie nie podobalo mi sie to ze ja przychodzac w listopadzie czy w grudniu na rozliczenie roczne mialabym odpowiadac za straty z calego roku kiedy jeszcze przeciez nie pracowalam. Z jakiej racji ja mam odpowiadac za bledy innych ludzi? w takim wypadku moze bym musiala pracowac za darmo jak straty roczne bylyby duze.

wychodzac z budynku zaczepila nas pracownica i uprzedzila zeby nie przychodzic tu do pracy bo ona tez dala sie nabrac, dostala umowe i mowila ze jak jej sie skonczy nie ma zamiaru przedluzac. potrzebny bylby jakis pozew zbiorowy na tego typa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiomar,kierowca .B. pracował ktoś

Odradzam pracę we wszystkich biznesikach Tafiłowskiego (sklepy, hurtownia Wiomar)

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiomar,kierowca .B. pracował ktoś

Już wolałbym sprzedawać przy szosie jagody lub grzyby niż pracować u takich oszołomów. Szkoda, że na terenie Łomży i okolic polityka rynku pracy, pracodawców jest taka a nie inna. Nie trzeba by było wyjeżdżać poza granice województwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiomar,kierowca .B. pracował ktoś

pracowalem zwolnili mnie bo dachowalem na rondzie

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org