niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Europrogram wyliczenia

W artykule 4lomza.pl "309,2 euro na głowę" zamieszczonym 1 sierpnia czytamy, że
Województwo podlaskie otrzyma najwięcej pieniędzy w przeliczeniu na jednego mieszkańca z europejsko-rządowego programu dla tzw. ściany wschodniej. Na każdego z 1,2 mln mieszkańców województwa dostaniemy po 309,2 euro. (...)
http://4lomza.pl/index.php?wiad=8516

natomiast w dzisiejszej gazecie Olsztyskiej czytamy, że:
Okazało się, że Warmia i Mazury dostały najwięcej. Na jednego mieszkańca regionu przypada 726 euro - to rekord w kraju
http://biznes.onet.pl/0,1366803,wiadomosci.html

Które wyliczenia są dobre???

W sumie jednak nie zmienia to faktu że Podlaskie dostnie 371 mln euro, a własciwie większosc tej kwoty dostnie "metropolia" jaka jest Białystok :/
Łomża powinna moim zdaniem zainwestowac w rozwój turystki i budowę lotniska z prawdziwego zdarzenia a co za tym idzie również drogi, to powinno zapewnic rozwój miasta i okolic... W warminsko-mazurskim rozbudowuja lotnisko w Szymanach (te na którym ladowały samoloty CIA:).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Europrogram wyliczenia

hehe lotniska,może jeszcze takiego jak w Warszawie?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Europrogram wyliczenia

Ledwo co stadion odbudowują a co mówic o lotnisku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Europrogram wyliczenia

Ciekawe kto by tu przylatywał? ;D

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Europrogram wyliczenia

@markac: No jak to kto! Pojedź na lotnisko i żebys sie nei zdziwił ile ludzi lata z Podlasia. Takei lotnisko w Czerwonym Borze to by przejęło ludzi z całego podlaskiego, cześci warmińsko-mazurskiego, czesci lubelskiego i byc moze nawet Bialorusini by sie tez załapali, skoro zawalają do Białego na autobusy do Wawy, skad jada na lotnisko.
Wiem to bo leciałem, byłem za granica w tym roku, w pracy.

Moje pytanie bylo inne. Zapraszam do dyskusji wszystkich tych którzy maja cos do powodzenia.

PS. Z dzieciakami z gimnazjum nie rozmawiam, bo to nie ma sensu. [No chyba że ptysiu 91 powróci (pozdrawiam go gdziekolwiek jest <lol> ]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Europrogram wyliczenia

Moze szanowny admin wypowie sie na ten temat (albo jego pośrednik:P ) i to sporstuje...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Europrogram wyliczenia

Do Biernaczento- stadionu nie odbudowują a jeżeli już to go remontują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Europrogram wyliczenia

W artykule "Piłkarska ruletka" czytamy "...Do tego sprowadza się komunikat PZPN, który otrzymaliśmy faxem w piątek 11.08.2006 o godz. 18.30" - nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że artykuł opublikowano o 18.14 ;)

Pozdrawiam

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Europrogram wyliczenia

I o to mi chodziło: http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=8721
czytajcie!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org