sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pisklęta

gdzie w Łomży lub bliskiej okolicy można oddać porzucone pisklęta ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisklęta

Może jakiemuś hodowcy węży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisklęta

Zadzwoń do Drozdowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisklęta

Dzwoniłam do Drozdowa ale pani powiedziała że nie przyjmują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisklęta

W Drozdowie ptaki mają zapewnioną opiekę do godz 15:30, później nikogo tam już nie ma, a pisklę trzeba karmić co godzinę/dwie. To jest ośrodek głównie dla ptaków chorych lub po wypadkach, nieprzystosowany dla piskląt. W takich sytuacjach, chociaż ciężko przejśc obojętnie, powinno się zostawić pisklę tam gdzie jest, albo liczyć się z tym, że trzeba będzie się nim zająć samemu.
Jest jeszcze coś takiego jak Ośrodek rehabilitacji zwierząt w Poczopku, gdzie przyjmują ptaki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisklęta

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisklęta

W Drozdowie (w siedzibie Parku Krajobrazowego Doliny Narwi) powinni wiedzieć gdzie Cię odesłać, a jak nie to wpisz w google \"ptasi azyl\", na pewno coś znajdziesz. Jeśli to ptak z gatunku chronionego, to jego przetrzymywanie na własną rękę jest zabronione. I pamiętaj o dogrzewaniu, regularnym karmieniu i pojeniu do czasu uzyskania fachowej pomocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisklęta

Ptaszek jest regularnie karmiony i pojony i ma się dobrze , nie chcę go przetrzymywać , chcę wypuścić go na wolność , ale niestety w tej chwili jest zbyt mały żeby przetrwać ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org