wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
polerowanie lamp

gdzie w łomży spoleruję lampy i ile taka usługa u nas kosztuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerowanie lamp

Papier ścierny wodny o bardzo małym ziarnie, pasta polerska lekkościerna TEMPO lub podobna, polerka lub wiertarka z końcówka do polerowania. Na oba reflektory potrzeba około pół godziny. Papierem wodnym matujemy na mokro całą powierzchnię lampy tak, aby szczególnie utleniona warstwa była dokładnie starta do twardej warstwy (poczujesz przy matowieniu). Następnie na reflektor nakładamy pastę polerską i polerką lub wiertarką polerujemy do uzyskania lustrzanego połysku. Należy uważać, aby nie przegrzać plastikowego szkła reflektora (najlepiej jak druga osoba spryskuje delikatnie wodą ze spryskiwacza reflektor w takcie polerowania - bardzo delikatnie). Polerowanie trwa około 3 - minut na jeden reflektor. Szczegółów poszukaj w internecie. Robiłem sam i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - reflektor wyglądał jak nowy.


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerowanie lamp

https://www.youtube.com/watch?v=3puPn6k6xeM

w opisie jest nr, pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polerowanie lamp

zadzwoń 733678066 prywatnie poleruje w swoich autach ale mogę ci
tez wypolerować o cenę się dogadamy na pewno
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org