piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TIRY na Browarnej

Witam czy ktoś może mi powiedzieć co za geniusz
puścił samochody ciężarowe środkiem osiedla
mieszkaniowego?
Czy mieszkańcy już się nie liczą w ty mieście?
Łomża to nieudolni urzędnicy a nie ludzie którzy na nich pracują.

Abrak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY na Browarnej

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY na Browarnej

Przyzwyczaisz się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY na Browarnej

Ja tam nie widziałem żadnego TIRa więc nie wiem w czym tkwi problem ? Na Wojska Polskiego jeżdżą TIRy i jest więcej budynków i domów niż przy Browarnej .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY na Browarnej

Bez transportu nie ma nic :). Browarna miała być częściową obwodnicą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY na Browarnej

Poruszalem juz kiedyś ten temat i jak zwykle komentarz ludzi których problem nie dotyczy kolego proponuje spacer po woj polskiego w godzinach szczytu to ze transport musi byc to oczywiste tylko ile mieszkańcy korzystają z tirów litewskich łotewskich i białoruskich ile polskich tirów zatrzymuje się w w Łomży bo mi sie zdaje ze tylko w piatnicy na orlenie i na Faeomie i to cali przeciwnicy obwodnicy obroncy przyrody a reszta tirów tlucze nasze nowe drogi zobacz jak wyglada juz poznanska pisudzkiego które byly niedawno remontowanea ile wypadków tego nikt nie liczy. ....nowe ulice mają byc dla mieszkańców Łomży a nie dla publucznego transportu z 8 tonami na osi który jest tu tylko przejazdem .....wracajac do browarnej myślę ze to kwestia czasu kiedy ktoś sie wkurzy sporo nowych domów przy tej ulicy i to klasy biznes. ...;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY na Browarnej

Browarna została remontowana za pieniądze z UE jako droga która odciąży ruch tranzytowy z miasta i żadne ograniczenie teraz nie może tam być wprowadzone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY na Browarnej

Tutaj nie będzie żadnej kwestii czasu. Browarna została zaprojektowana na ciężki ruch. Nie po to wydano kilka milionów pln żeby to odkręcać i nie mają znaczenia tutaj domki klasy biznes bo za 4 lata będą klasy ruina. Chyba, że chodzi Ci o mieszkańców tych domków, że są z klasy biznesowej ale w to wątpię bo klasa biznes tego miasta swoje dacze ma gdzie indziej :-) Ciężki ruch tam jest i być będzie.

Globetrotter .... raz na piechotę raz autostopem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY na Browarnej

Nie można bezmyślność urzędniczej tłumaczyć pieniędzmi z UE.
Zazwyczaj nie widzą problemu ludzie którzy się z nim nie zetkną za to
mają dużo do powiedzenia (kolega z Vectra net trudno zobaczyć TIRa na Browarnej będąc gdzieś na Południu).
Jeżeli robimy obwodnicę środkiem osiedla mieszkaniowego to proponuję odciążyć Legionów i puścić ciężki ruch przez uliczki osiedla Południe, Waryńskiego I Starówkę w ramach rewitalizacji.

Nikt do niczego nie musi się przyzwyczajać to mieszkańcy decydują a mieście a nie Ratusz. Znajdzie się radny z tej części miasta i ludzie którzy nie są przyzwyczajeni do narzekania i potrafią zdziałać rzeczy które nawet nie śnią się znudzony urzędnikom - takich ludzi chyba tam nie braknie :)

Abrak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY na Browarnej

a jak ją robili to nie protestowałeś że może lepiej na południu zrobić obwodnice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY na Browarnej

Znaczenie mają ludzie nie klasa domków.
Jeżeli wydaje się bezmyślnie miliony to nie trzeba tego odkręcić tylko doprowadzać do normalności.
Kolejny zgorzkniały głos osoby z poza problemu.

otwórzcie oczy jedna obwodnica środkiem osiedla - paranoja
Druga obwodnica ul. Meblowa - kpina
Na Starówce wyrzucono pieniądze na deptak i teraz można to odkręcić?

Abrak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY na Browarnej

na jesiennych wyborach do rady było kilku kandydatów do rady miasta którzy deklarowali że sa z lomzycy i znają nasze problemy pewna pani nawet chodziła po domach przedstawiając się i promując swą osobę może teraz warto by przypomnieć na kogo glosowalismy przecież tu chodzi o dwa znaki i bezpieczenstwo dzieci które biegaja przy tej ulicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY na Browarnej

dwa znaki = zwrot kasy z dotacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY na Browarnej

Skoro był ktoś tak bystry że puścił przez osiedle mieszkalne ciężki ruch to niech teraz pomyśli co z tym zrobić.
Jest jeszcze ciekawsze wyjście.
Prawnik z odpowiedniej Kancelarii (nie z Łomży)
zmiana miejsca rozpatrywania sprawy ze względu na stronniczość
i koszta rosną w zatrważającym tempie plus te parę milionów.
Nasze miasto w te klocki rączek kiepsko pogrywa ale mamy prezydenta prawnika :)

Można też wsłuchiwać się w potrzeby, problemy mieszkańców i przy odrobinie dobrej woli wszystko da się zrobić.

Abrak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TIRY na Browarnej

A to was wydy... Działki stracą na wartości i to na momencie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org