piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
yam cafe

Witam szukam osób które były w yamie 19 marca i widziały agresywne zachowanie ochroniarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: yam cafe

Wszyscy pamiętają ten dzień 2 miesiące temu, do tego w klubie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: yam cafe

Możliwe ze ktoś się znajdzie i coś pamięta, warto zapytać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: yam cafe

Tak ja widziałem jak z dwoma pijanymi kumplami piłeś piwo na środku ulicy a później ledwo stojąc na nogach pchaliście sie do lokalu gdzie was nie wpuścili. A na koniec z przejeżdżającego samochodu rzucaliście butelkami w okna a byla to czerwona honda civic. A teraz to agresywna ochrona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: yam cafe

Widzę ze ochrona aktywnie komentuje tutaj na forum, to przypomnij sobie może jak wyjebałes mi strzała pod klubem łamiąc cały nos.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: yam cafe

Jakby znalazł się ktoś kto był świadkiem tego zdarzenia to niech się odezwie 502311333

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: yam cafe

Dostałeś w kichawę ,a potem w bohaterski sposób w odwecie rzuciłeś butelką z fury ? Dobre :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: yam cafe

Chyba coś Ci się gościu pomyliło, chyba ktoś Ci w konia robi ze takie głupoty rozpowiada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: yam cafe

Farta miałeś że nie złamał ci ćwierć nosa tylko cały, miękkim kindybałem robiony podrabiańcu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: yam cafe

I żeby zaraz nie było komentarzy typu: Popuś czy to TY?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org