niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Raty na allegro

Witam. Szukam osoby/osób, które kupiły coś na raty na Allegro.pl. Bardzo potrzebne są mi informacje na ten temat; jak na prawdę wyglądają te raty (czy są zgodne ze wcześniejszymi obliczeniami na stronie), jak są odciągnę, czy nie ma żadnych ukrytych kosztów i czy Allegro chce wysłania dokumentów weryfikujących zarobki. Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raty na allegro

Raty są wyliczane na stronie banku, nie ma ukrytych kosztów, dostajesz na pocztę umowę, musisz we wniosku podać nr. swojego konta ,i jeżeli dostaniesz zgodę ,wpłacasz 1zł,na ich konto w celu weryfikacji danych,nie wysyłasz zarobków.

beta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raty na allegro

jak wyzej kolezanka ci napisała prostro i szybko polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raty na allegro

Bez zadnych problemow, polecam

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raty na allegro

Tylko na allegro są takie raty 0%?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raty na allegro

Raty i tak napędzają sprzedaż. Nie ma potrzeby je dodatkowo oprocentowywać. Brawo allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Raty na allegro

Nie tylko. Jeszcze są w sklepie rtv Euro agd. Wybierze się na Zawadzką.Jakiś czas temu kupowałem tam na raty telefon i jestem zadowolony. CO mnie zdziwiło to nie wymagali ode mnie zaświadczenia o dochodach ( które zapobiegliwie zabrałem ale okazało sie niepotrzebne). Wszystko na dowód. Nie wciskali również ubezpieczeń czy dodatkowych akcesoriów jak to bywa w niektórych innych sklepach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org