wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sprawdzenie auta przed zakupem

Mam pytanie gdzie mogę sprawdzić auto przed zakupem , kogo polecicie . Nie mam znajomego mechanika a auto jest z komisu więc wiadomo że niby wszystko z nim w porządku . Chciałbym sprawdzić grubość lakieru podwozie zawieszenie itp. standardowo . Czekam na polecenie dobrych warsztatów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

Z reguły handlarze znają się z mechanikami, więc najlepiej to zrobić w serwisie lecz cena będzie wyższa. Na pewno nie jedź tam gdzie będzie chciał mechanik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

Jakie wymagania podwozie lakier silnik wszystko sprawdzić .moim zdaniem każde używane auto ma jakies usterki.ja proponuje takim ludziom zakup nowego auta z salonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

Na każdej stacji diagnostyczne wszystko sprawdzisz i zapłacisz 50 PLN. A co do komisu to najpewniej odradzam AUTOMIX koło hotelu Fadom koleś jest nieuczciwy takich jak on to z daleka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawdzenie auta przed zakupem


... okulary... są auta bez usterek nawet 10 letnie i starsze... a przy zakupie chodzi w sumie nie o auto bez usterek a o świadomość tych usterek... i adekwatność ceny do stanu technicznego, rzeczywistego stanu technicznego ....

i tu jest problem bo Polacy to naród oszustów, przy którym Żydzi czerwienią się za soją nieporadność a Araby to dzieci we mgle....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

@tomek dokładnie o to mi chodziło , auto obejrzałem i mimo super wyglądu nie skorzystałem ze stacji diagnostycznej bo zaproponowano mi inny samochód nad którym również się zastanawiam , a on posiada pełną historię serwisową . I mam teraz dylemat bo dwa fajne auta .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

Nie zastanawiaj się, bierz obydwa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

jedz na pryme1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

605355293 tu masz namiar na mechanika , badalem auto w serwisie i wszystkiego mi nie znalezli a on znalazl kupę wad , zostawisz autko na 2 godz i masz rzetelną opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

wacek nie opowiadaj bajek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

dlaczego_nie , mam papiery z serwisu bo badałem tydzień temu, a mechanik paluchem pokazał mi co jest jeszcze padnięte. Poza tym odpowiedz nie była skierowana do Ciebie więc milcz nie pytany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

to podaj nam nazwisko tego wspaniałego mechanika a nie sam numer.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

że niby Pan z Kupisk jest tym geniuszem ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

Przed mechanikiem sprawdź najlepiej numer VIN. Taki numer umożliwia na wyświetlenie całej historii serwisowania pojazdu na serwisach takich jak ten http://www.autobaza.pl/ . Wtedy będziesz miał zarys tego czy auto jest warte ceny, którą wyznaczył sprzedawca :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sprawdzenie auta przed zakupem

AutoTesto.pl

Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org