piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy rozłąka znaczy rozstanie?

Tego się boję- jak utrzymać w miarę regularny kontakt żeby nie oddalić się od siebie w razie wyjazdu jednego z nas? Takie życie mi się szykuje niestety...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy rozłąka znaczy rozstanie?

Rozstanie. Takie sytuacje i tak prędzej czy później prowadzą do jednego. Albo razem wyjechać albo razem nie wyjeżdżać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy rozłąka znaczy rozstanie?

Od kilku lat żyję w takim związku z częstymi rozłąkami. Kwestia chęci utrzymywania kontaktu. Wiadomo, że nie jest łatwo, ale jak się kocha, to nie ma innego wyjścia. Nie znam Pani/Pana sytuacji, ale polecam przed wyjazdem przeprowadzić szczerą rozmowę. Jeżeli faktycznie Wam zależy i szczerze się kochacie, to warto znosić samotność... jeśli nie, lepiej rozstać się od razu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy rozłąka znaczy rozstanie?

Sybilla mam nadzieje ze nie zrobilas tego tematu po to by w ktoryms wątku wkleic linki reklamowe czy pozycjonujace ? Tak jak to zrobilas w innym temacie.
I wcale nie wiadomo czy jestes kobieta bo na 100 % masz setki innych nickow z ktorych korzystasz by tu zarabiac na naiwnosci ludzi klikajacych w twoje linki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy rozłąka znaczy rozstanie?

Sybilla: będziesz wiarygodną samotną pisząc z jakiegoś łomżyńskiego serwera oraz mająć więcej niż 1-2 wejścia. Za chwilę i tak wkleisz jakiś pomocyjny link, jak zauważył mój kolega piszący wyżej. Panowie i Panie ! Nie dajmy się nabierać pryszczatym małolatom !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org