poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Firma

Witam, chciałbym spytać o wasze opinie o firmie Elfro w Łomży.
Czy Właściciel jest miły? Jaka panuje tam atmosfera? Pytam bo muszę odbyć praktyki i mam do wyboru między jedną firmą i właśnie Elfro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

Przepraszam, że tak zacznę...
Nigdy nie odbywałem praktyk w tej firmie, więc nie mam zdania, jednak uważam, ze jeżeli Ty szukasz opinii na temat firmy handlowej to powiem, że ta firma jest OK.
Jaką opinię chcesz uzyskać, ściślej na jaki temat. Jako praktykant musisz mieć świadomość tego, że poznasz w danej firmie mechanizm działania takiej instytucji pod kątem profilu szkoły, która wysyła tam Ciebie.
Praktyki trwają około 30 dni, poczekaj na \"swój etap pracy zawodowej\"...
Masz możliwość poznać pracę, więc nie ma znaczenia w jakiej firmie to będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

Kolego.....kończy się szkoła czas zacząć życie czy na praktykach czy na pierwszym etacie zderzysz się z rzeczywistością. Z firmą współpracuję i jest naprawdę OK, nie licz tylko na to, że dostaniesz od razu zajęcie przy kompie,każdy zaczynał od brudnej roboty i trzeba z tym się liczyć starszy pracownik będzie kazał kuć ścianę gdzieś na budowie albo posprzątać po jakiejś pracy podłogę miotełką:)......praca uszlachetnia na pewno czegoś się nauczysz a to w dalszej perspektywie się przyda jeśli myślisz o tym zawodzie poważnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

Zgadzam się z tym co powyżej.
Praktyka to miejsce, gdzie poznajesz dorosłe życie. Nie licz więc, że wykręcisz się przychodzeniem na pół etatu.
Twoja głowa, aby czegoś nauczyć się podczas stażu, nie tylko sprzątania gruzu, ale m.innymi podejścia do klienta i podpatrzenia jak się rozmawia z ludźmi i klientami.
A ja jestem właśnie ich klientem.
Napiszę więc, że to dobra firma, profesjonalna i wiele można się w niej nauczyć.
Polecam !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma

A czy orientujecie się może, czy praktyki w tej firmie są płatne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org