poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zabić te drzewa...

To straszne...
\"Cztery klony rosły sobie pomiędzy ruchliwą ulicą, a budynkiem kina przez kilkadziesiąt lat...\"
A czym one różnią się od tego którym palę w piecu? Czy ten który kupuję na składzie opałowym mniej cierpi? Niedługo pewnie tam pomnik powstanie. Idealny temat na newsa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

Policja powinna sprowadzić psa tropiącego i może dałoby się znaleźć i pokazowo ukarać barbarzyńcę który to zrobił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

Stare drzewa obojętnie klon czy topole wierzby itd trzeba po wyczyniać gdyż stwarzają niebezpieczeństwo.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

i to pod komendą hhahahaha

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

pod komenda najciemniej haaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

wielkie halo o 4 drzewa, aj ak na budowie drogi S8 wycina sie tysiące drzew ,to nikt krzyku nie podnosi. sadzonek nie brakuje ,w miejsce tych inne beda posadzone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

\"Ewidentnie ktoś chce te drzewa zabić – mówi Marek Olbryś, pełniący obowiązki dyrektora MPGKiM w Łomży. - Złożyliśmy już doniesienie do policji i oczekujemy, że sprawca zostanie szybko ustalony...\"
Nawet sam p.o. dyrektor wie co ktoś chciał zrobić. Brawo. Dla mnie zasługuje na nagrodę. Taka wzorowa postawa obywatelska, albo społeczna (w zależności od opcji politycznej). Dlaczego nie było tam telewizji, biskupa i innego typu podobnych odrzutowców? No i koniecznie przydałoby się przyznać jakieś nagrody.
Pierdoły na miarę średniowiecza. Po co o tym pisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

ignoranci pie..eni. jak was taki temat nie interesuje to wypad.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

Funkcja pana p.o. z jego wypowiedzią, ma tyle wspólnego co kino \"Luna\" w Warszawie z \"lądowaniem na księżycu\".

Te drzewa też ktoś zabił...
\"Drewno opałowe, kominkowe.
W wałkach, pieńkach lub porąbane.
Drewno układane - kupujesz prawdziwe metry.
Atrakcyjne ceny! www.ebiomasa.eu\"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

a ja powiem że ten debil co to zrobił powinien sobie ten pusty Łeb tępy przewiercić pewnie dumny wodorost z siebie i teraz co parking tam zrobią .... brak słów tyle lat tam rosły ciemnota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

Moim zdaniem powinni się zainteresować właścicielem lokalu na przeciwko którego te drzewa stoją czyli KINO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

Ktoś chce sobie powiększyć parking ale że nie można według prawa to trzeba tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

A komu najbardziej by zależało na tych drzewach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

Przy tej okazji warto zadać pytanie: cy to nie czas, aby miasto nasze opracowało koncepcję ze dwóch nowych parków miejskich? Mamy park na W. Polskiego i Al. Legionów, ale na osiedlu parku brak (JPII udaje park). Czas może, aby się miasto tym zajęło, na sadzonki i koncepcję może pieniążków starczy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

Park? \"to coś\" to nie może się parkiem nazywać. Do czego to podobne.. żeby \"park\", który znajduje się na przeciwko komendy był tak ohydny i straszył!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

Jaka władza taki park. Podobno mają kiedyś otoczyć go zwartym murem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

jakim trzeba być barbarzyńcą żeby coś takiego zrobić-mr sheepard ?
proponuje pan brak wrażliwości na otaczający nas świat-
niech każdy sobie wywierca dziury w drzewie które mu się nie podoba?
niech je zabija? tak właśnie zabija- to bardzo dobre stwierdzenie bo ten
człowiek to morderca-nie chciał ich to są procedury- a my? mieszkańcy miasta
nie mamy nic do powiedzenia? co pan proponuje mr sheepard?
bez drzew nie istniejemy! a w przestrzeni miejskiej tym bardziej-
bravo dla tych którzy tego bronią i o to dbają-mam nadzieję że doniesienie
pomoże złapać tego łajzę co to zrobił-bravo za szybka i zdecydowana reakcję
bo bez wrażliwości na świat i bez karania takich hunwejbinów co zaczynają od
drzew co będzie następne? pies sąsiada? kot? a może sam sąsiad? wstyd!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

Wszyscy domyślamy się kto jest sprawca tej podłości.Po sąsiedzku jest Komenda Policji,w pobliżu są kamery myślę że jak Policja dołoży starań to złapie tego bezmózgowca.Panowie Policjanci do roboty życzę sukcesu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

andriusza- czego płaczesz to tylko ohydny rosomak który stwarza niebezpieczeństwo dla przechodni i samochodów , jeszcze dobrze ze ktoś się zlituję i weżnie go na opał .Na zachodzie nap Belgia ,Norwegia , Niemcy tam są drzewka małe zadbane a nie takie jak u nasz wysokie zaniedbane które zagrażają ludziom , to nie człowiek tylko drzewo i można odsadzić młode i czego rozpaczać jak by ktoś z rodziny umarł , ja tak obserwuję ten nasz naród to w naszym narodzie jest tylko ważny pies ,kotek i drzewa , jesteście zacofani o 50 lat do tyłu , nie długo szczury myszy tez będą pod ochroną tak jak te żaby . Jesteście chorzy Tu powinny być pierwszy człowiek który powinny być bezpieczny od powaleń drzew przez wichury i ze starości odpadających gałęzi , nie trzeba czekać aż dojdzie do tragedii

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

Drzewo to estetyka dla miasta.
W Łomży nie istnieje gospodarka nasadzeniowa i miasto pustynnieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

Andriusza, trochę źle mnie zrozumiałeś. Dla mnie niech park będzie parkiem, ulica to ulica, a chodnik dla pieszych niech pozostanie chodnikiem. W mojej ocenie te drzewa tam przeszkadzają i powinny zostać wycięte, porąbane i oddane osobie która nie ma czym palić w piecu. Mówimy 4 szt. (nie 4 hektarach drzew).
Zobaczysz, że za kilka lat jak drzewa się rozrosną chodnik podobnie jak i ulica będzie wyglądał jak \"fale Dunaju\". Jak myślisz ilu p.o. dyrektorów będzie chciało chodnik i drogę naprawiać?
Zauważ że zgłosił to mieszkaniec Łomży i to od jego zgłoszenia procedura policji powinna się rozpocząć. Tutaj zadziałał sam p.o. dyrektor - zgłosił i oczekuje rezultatów (dla mnie to taki relikt poprzedniego systemu). Czy nie ma ludzi niższego szczebla, żeby zajmować się takimi pierdołami. Jeżeli dyrektor zajmuje się 4 drzewami, to czym zajmuje się kierownik?.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

miejsce drzew to nie ulica w dodatku obetonowane może się wczujcie
ile te drzewa cierpią z braku wody tlenu
dlatego rosną suchary następne są skargi bo to się wali na ulicę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

to komunistyczne drzewa więc nie ma co ich żałować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

Czasami zastanawiam się czy na tym forum warto zabierać głos.Ostatni przedmówcy przeszkadza im wszystko co jest zielone.Chcą mieszkać na pustyni.Smutne to.Jedynym wytłumaczeniem to prawdopodobnie młody wiek Myślę że z biegiem lat bardziej realistycznie będą patrzeć na świat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

te 4 drzewa cenniejsze dla miasta niz cały nowoczesny park na Sikorskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

A morze jeszcze ogłosić żałobę dla tych czterech drzew , bo już wam drzewa umarli . Do krematorium z tymi drzewami .

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

To nie tylko problem wycinania drzew ale także pozwalania na puszczanie obwodnic czy dróg ekspresowych przez zielone miejsca gdzie jest mnóstwo \"żyjątek\"... Te infrastruktury miejskie robią się przytłaczające.

Greta

Ja opalam ekologicznie, a Ty?
(korzystnie z SekPolem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabić te drzewa...

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org