środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
betonowe ogrodzenia

witam , gdzie najtaniej kupie betonowe ogrodzenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: betonowe ogrodzenia

Chodzi Ci o Łomżę i okolice?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: betonowe ogrodzenia

Witam tanie maja firma stonel ale plyty pękają przy wkładaniu bo sa ze słabego materiału robione slupki tez wiem bo stawiałem z ich towaru Polecam ci kupić u wróblewskiego konarzyce ten co robi beton są o wiele lepiej wykonane nie pękają nic sie nie lamie stawiam od niego przez 3 lata i klienci chwala ja tez i zadna plyta mi sie nie polamala lub slupek gdy nioslem montowalem nr do wrublewskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: betonowe ogrodzenia

A co to za reklamy??? same błędy i to ortograficzne!!! Wróblewski ma drożej od stonela i moim zdaniem stonela są ładniejsze i dodatkowo impregnowane więc mrozu ani słońca się nie boją a jak ktoś chce zaoszczędzić na montażu to bierze do montowania tanich papłaków i im płyty isłupki pękają do tego rodzaju prac trzeba podchodzić z duszą artysty a nie wyrobnika z kamieniołomów. Autor: Endrriiuu (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 17-04-15 11:46




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: betonowe ogrodzenia

A nie lepiej trochę dopłacić i zrobić porządne ładne ogrodzenie? Też na początku chciałem robić zwykłe betonowe ogrodzenie, ale widząc, że co druga osoba ma takie postanowiłem się wyłamać i zrobić kute ogrodzenie z dodatkami kamienia typu: granit z akropol.pl/. Owszem wyszło nieco drożej, ale to jest inwestycja na lata, a nie tylko do następnego sezonu ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: betonowe ogrodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: betonowe ogrodzenia

Powinieneś poszukać w dziale ogrodniczym

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org