niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dr Tomasz Sokół

Wiecie gdzie teraz przyjmuje dr Tomasz Sokół i w jakich godzinach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

Słyszałam, że tam gdzie wcześniej przyjmowała dr Głuszkowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

Ul. Mazowiecka dzis napewno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

na ul. Mazowieckiej? w którym miejscu? o której godzinie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

http://sokoltomasz.pl/ - można zadzwonić i się umówić.
Ale z tego, co wiem, najbliższa możliwa wizyta 20 kwietnia...
------------------------------------------------------------------------------
Uważacie, że to dobry lekarz na prowadzenie ciąży? Zastanawiam się nad wyborem lekarza. Proszę o opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

w jakich godzinach dzisiaj przyjmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

Witam . Dr Sokół przyjmuje na Mazowieckiej.Do Motylka:ten lekarz jest świetny jeśli chodzi o prowadzenie ciąży. Obecnie sama do Niego chodzę i z czystym sumieniem mogę polecić :-) .Jeśli Twoim wyborem bedzie ten lekarz-to będzie dobra decyzja :-) Wizyta nie kosztuje dużo, a jakość sprzętu i ogólnie atmosfera jest mega pozytywna.

Ona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

Amy Angel a jak przyjmuje? bo ciężko się do doktora dodzwonić :(
ja też popieram, że jest dobrym lekarzem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

Z tego co wiem to trzeba dzwonić że tak powiem do skutku, ma dużo obowiązków ale odbierze na pewno. A lekarz super, mimo, że poszłam do niego miesiąc przed porodem na pierwszą wizytę zajął się mną z największym zaangażowaniem, powiem tylko tyle, oczywiście w mojej ocenie, nie spotkałam tak profesjonalnego lekarza, widziałam, że los pacjentki nie jest mu obojętny, z kolejną ciążą od początku tylko do niego, na porodówkę jak mąż zadzwonił do niego przyszedł, mimo, że nie miał wtedy dyżuru, podkreślę, że był to Sylwester później nawet na noworodkach mnie odwiedził zainteresowany co ze mną i z dzieckiem. Bardzo się cieszę, że został Ordynatorem, takich lekarzy życzę wszystkim na swojej drodze. To nie jest z mojej strony żadna reklama dla tego lekarza, piszę jaki jest w moim odczuciu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

dr Tomasz Sokół prowadził moją 1 i teraźniejszą ciążę i oczywiście jestem zadowolona w 100 % :) super lekarz a chodzilam takze na poczatku na nfz i nigdy wiecej nie trafie tam. wolę zapłacić i czuć po wyjściu z gabinetu że wszystko w porządku ze mną i z dzidzią. wszystkie badania są robione a na nfz mają to gdzieś . polecam Pana doktora i gratuluję mu awansu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

Ja również podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami.

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

Do aniolek25-trzeba dzwonić do skutku.strasznie napchany terminarz ma.conajmniej około 2 tyg wstecz.ale warto czekać jak juz pisałam tutaj-prawdziwy fachowiec, lekarz mądry i z sercem.nie obawiam się o siebie, a najbardziej to o moją córeczkę. :-)

Ona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

jeżeli zajdzie taka potrzeba to pan doktor przyjmie nawet wcześniej.... mnie przyjął po tygodniu ale warto poczekac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

Tak to prawda, ja też tylko do pana doktora chodzę. Byłam na nfz i prywatnie. Zawsze podchodził profesjonalnie do wizyty, bez problemu robi badania i co najważniejsze ma dobre serce! Wszystko tłumaczy dokładnie i radzi jak najlepiej. Miałam problem z pierwszą ciążą, bo poroniłam doktor mnie wspierał robił dużo badań i co najważniejsze nawet o nie nie musiałam prosić. Teraz jestem w szczęśliwej ciąży. SUPER LEKARZ!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr Tomasz Sokół

Świetny lekarz.chodziłam na NFZ jak przyjmował.naprawde polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org