piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
regeneracja turbosprężarki w leonie

Czy jest w Łomży lub okolicach dobry mechanik godny polecenia do regeneracji turbosprężarki w leonie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja turbosprężarki w leonie

Z tego co wiem mechanicy sami wysyłają sprężarki do specjalistycznej firmy która zajmuje się regeneracją itd
U mnie tak było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja turbosprężarki w leonie

Kupujcie dalej małe silniczki z turbo i innymi duperelami. Są w sam raz do pralki ale nie do samochodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja turbosprężarki w leonie

Akurat ja ma silnik 2.0 TDVi z i nie jest to mały silniczek. Tylko już leciwy i około 3000 tyś przebiegu. A która turbina w nowych autach tyle wytrzyma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja turbosprężarki w leonie

@z_2013 A czym karmisz ten swój TDVi?
Ja też mam już trochę wiekowy napęd, ale turbina rzadko używana, włącza się zazwyczaj po grochówce, albo po kiszonej kapuście ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja turbosprężarki w leonie

Serpico ty to jesteś mlon, nie masz pojęcia a się wypowiadasz, jak chcesz zabłysnąć to poszukaj tematu \" jak leczyć głupotę\" TĘPAKU. Turbina to część silnika, która się zużywa tak jak klocki czy opony , chyba że ty masz swojego Ursusa na którego się tylko patrzysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja turbosprężarki w leonie

znalazles juz kogos kto regeneruje turbiny ?

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja turbosprężarki w leonie

Poczytałem trochę na forach i popytalem u mechaników i polecili Krymar z Białego, jedyny minus tego, że trzeba im dostarczyć turbinę wyjetą, koszt od 600-900 zł, zależy od uszkodzenia i czy że zmienną geometrią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja turbosprężarki w leonie

Jesli bedziesz chcial moge polecic ci czlowieka z Ostrołęki tam tez trzeba dostarczyc wyjeta turbine

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja turbosprężarki w leonie

Jak możesz to podeślij mi jakieś namiary na tego człowieka.Dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: regeneracja turbosprężarki w leonie

Ja ze swojej strony mogę polecić http://bialystok-naprawa-podlaskie.regeneracja-turbosprezarek.pl/bialystok.html Nie raz korzystałem z ich usług i zawsze byłem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org