poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep z wędlinami ul. Broniewskiego

Witam!

Chciałabym zapytać czy ktoś sie orientuje czy sklep z wędlinami, który mieścił się na ulicy Broniewskiego/ nad sklepem rowerowym został zlikwidowany czy przeniesiony w inne miejsce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z wędlinami ul. Broniewskiego

Przeniesiony na ulice Aleja Legionow nie daleko tego sklepu miesci sie naprawa AGD praktycznie visa vi starej jednostki chemicznej

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z wędlinami ul. Broniewskiego

stara jednostka chemiczna, chodzi o jednsotkę wojskową? naprawa agd na legionów .. czyli obok dużego sklepu meblowego? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z wędlinami ul. Broniewskiego

Gdzie moje posty??? Przecież chcę pomóc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z wędlinami ul. Broniewskiego

Dobra, chciałem wkleić obraz z map google, ale widzę, że trzeba prościej...
Otóż sklep ten mieści się obecnie przy Al. Legionów, przy jednokierunkowym wyjeździe ze Słowackiego, w okolicach nowego budynku ze sklepem meblowym \"Bodzio\"i używakiem, na skos od tego skrzyżowania jest elektryczny \"Asaj\". Podaję współrzędne :) 53.166786, 22.062516

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z wędlinami ul. Broniewskiego

https://www.google.pl/maps/@53.167029,22.062609,3a,75y,123.82h,87.02t/data=!3m4!1e1!3m2!1sOjANeQ3KOOACeXgJzROswQ!2e0?hl=pl
gdzieś tutaj

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z wędlinami ul. Broniewskiego

dziękuję bardzo!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org