poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pobicie

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=38594

Przecież tu nawet nie było szans na obronę, mam nadzieje że tych 10 pajaców
odpowie za taki czyn jak najsurowiej. Przecież zamiast tego 16 latka mogło to być twoje dziecko lub ktoś z twojej rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

Teraz skur..... do ciężkiej roboty przez 10 lat jak mają siłę to trzeba wykorzystać. Tępić patologię !!! Zaje....bym jakby pobili mojego syna, skur.....ni !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

A jak czytają to ci skur.... to wiedźcie o tym że byście skończyli na wózku, i to nie są żarty. I nie uśmiechaj się teraz gnoju przed kompem bo znalazłbym cie jakby to był mój syn. I nie byłoby ci skur.... do śmiechu połamane kolana i łokcie tak powinni skończyć. Szkoda mi chłopaka że żyje w takim kraju, tzn że żyjemy w takim świecie. Mam nadzieje że złapią gnoi i odpowiedzą przed sądem a sędzia też ma dzieci i im dopie.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

10ciu na jednego 16stolatka no no bohaterzy Zbychu patologia to mało powiedziane a w kamasze ich trochę życia by się nauczyli a nie na 16sto latku ot cwaniaki ....cwaniaki....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

Do szamba z nimi oni dla nas nic nie zrobią w przyszłości to tak jak chwasty w ogrodzie wyrwać i na gnój



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

no teraz to będą kozaczyć w kupie jednego skopali u siebie na podwórku ale wbije ich to w ambicje.....niech przyjadą na inne rejony....Zbychu pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

hamstwo trzeba tępić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

jojo mieszkam w Bieszczadach Zakapiorzy by ich zaje....... a ja razem z nimi bym im dopie.... Wzajemnie Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

Założę się, że gdyby któryś z nich szedł sam, a ktoś inny bo do niego wyskoczył, to by leciał z płaczem do mamusi. Kozaczą, bo w grupie, a jak co do czego to każdy spier... Ale gdyby chociaż jeden z tej grupy dostał w pysk od tego dzieciaka to reszta uciekłaby jak najdalej, takie cwaniaki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

to szumowiny są mendy trzepa tępić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

Złapać i wywieść na Ukrainę tam będą mieli pole do popisu .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

Dziesięciu, co przepraszam? Mężczyzn? A może raczej bandytów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

Niestety panowie taka jest nasza ,,Łomżyńska\" mentalność .
Panowie jesteście z siebie dumni?

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

Oni tylko wzięli do swego serca hasło ,,Róbta co chceta\". Wychowywano ich w domach bezstresowo. Skutki takie są jakie są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

Ku**a powinni ich złapać....Jest tam jakiś monitoring...przy banku jest(może tamtędy szli...mam nadzieję że dorwą skurwy**nów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

Przestroga dla innych. Zainwestować w kastet, czy coś...i napier**lać, czy w ryj, klatę. Boleć będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

Kto policzył ,że było ich 10 ... ? Fakt faktem, zawsze więcej niż 1v1 to czyste frajerstwo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

Coś mi się wydaje że wtedy był mecz w Łomży to pewnie jacyć ,,kibice,, po meczu wracali.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

Kara śmierci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

To trzeba głosować na Korwina...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

I co złapali śmierdzieli ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobicie

Od tamtego artykułu cisza zapewne nasi policjanci mają pilniejsze rzeczy na głowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org