wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stara Waciarnia

Jakie firmy istnieja teraz na terenie starej Waciarni i czy istnieje jeszcze firma z kominkami ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stara Waciarnia

Pewnie, że istnieje firma z kominkami o nazwie XXXXXXXXX (tu wstawić nazwę firmy) , która sprzedaje suprr hipre duperaśne kominki prawie za darmo.
W kolejnym wpisie pojawi się podobny wpis z nazwą firmy ... Precz z kryptoreklamą na forum, admin powinien usuwać takie posty lub oznaczać je jako reklama.


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stara Waciarnia

anonim - poj,,,,,,y jesteś . Jaka reklama czlowieku ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stara Waciarnia

może ta i nie, ale poczytaj trochę postów typu: gdzie znajdę..., czy warto się ubezpieczyć na wycieczkę..., czy warto wziąć chwilówkę ..., czy możecie polecić dobrego ..., itp. Szlag człowieka trafia, jak gościu zadaje pytanie, później kilka wpisów jeleni a następnie ten sam gostek pod innym nickiem proponuje firmę (swoją) jako polecaną, najlepsze i z super towarem. Najgorsze z tego jest to, że niektórzy się na to nabierają i idą do cwaniaka kupując gorsze i płacąd drożej.


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stara Waciarnia

Witam.Na terenie Starei Wacierni firma z kominkami juz nie istnieje.Nie wiem,gdzie sie przeniosła.Z tego co sie orientuje nie mają siedziby w Lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stara Waciarnia

Dzieki . o to własnie mi chodzilo . Ale chyba od nie dawna nie ma ? A co teraz tam jest ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stara Waciarnia

Firma spedycyjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stara Waciarnia

Niby miasto nie wielkie , a coś znalęść problem . Z tego co wiem jest tam zakład mech. sam . , hurt popier, chemiczna , jakieś przyprawy i Bar obiady domowe . I co jeszcze ? Kiedyś była hurtownia zabawek . ale nie wiem ? justa- firma spedycyjna ? jakiej korporacji ? żadnych aut nie widać ? A co jest w tym budynku przy ulicy ? zadnych szyldów . a swiato się swieci . Interesuje mnie to/ żadna reklama / bo kiedyś . pracowałem na tej bazie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stara Waciarnia

Ciociu i co to nie reklama? Najpierw pytasz się o firmy, a teraz je wymieniasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stara Waciarnia

Szanowny Baronie - Te firmy reklamują się na plocie i przejeżdzając dwa razy dziennie MPK - nie sposob nie zauważyć . Ale z tego co widac po terenie jest ich wiecej !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org