poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zatrudnienie dla wybranych

jaki macie pogląd na sprawę zatrudniania wybranych przez wybranych? w Łomży oczywiście: naszym mieście!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

zgłaszam się na wybranego - sh-iza czy jesteś trzeźwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

tak, a co? skąd takie pytanie w ogóle?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

szczęście się do mnie uśmiecha i jestem wybrany.
Przeczytaj jakie to Ty napisałeś pytanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

przeczytałam i podtrzymuję: jaki macie pogląd na sprawę zatrudniania wybranych przez wybranych? w Łomży oczywiście: naszym mieście!
Chcę znać stanowisko ludzi tu żyjących, którzy doświadczają na co dzień omijającej prawo i trudnej do udowodnienia nierówności w zatrudnieniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

przepraszam, ze ponownie odpowiem na Twój post - jestem wybrany i zatrudniam kogo chcę.
Jak chcesz być wybranym sam siebie zatrudnij, a będziesz zatrudniał wybranych - przez Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

...boli cię praca, że sąsiad pracuje, a ty nie?
...czy On ma więcej jak Ty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

zgadzam się. Jednak zakładając ten temat myślałam głownie o miejscach publicznych/państwowych, gdzie raczej istnieje zasada \"wybranych\". Czy nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

Zazdrość jest brzydką cechą ale miało być taniej i lojalniej a wyszło jak zwykle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

chodzi mi o opinię ludzi tu żyjących. Każdy mieszkaniec naszego miasta ma chyba jakieś zdanie na ten temat. powiedzmy, że to taka ankieta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

powiem tak, problemu z pracą w Łomży nie mam bez znajomości, najdłużej nie pracowałem 1,5 miesiąca, teraz znaleźć pracę nie zeszło by mi dłużej niż dwa tygodnie :). Oczywiście z umową o pracę trochę trudniej, ale też do ogarnięcia. Trzeba mieć chęci do pracy i dużo nie dyskutować z współpracownikami, tylko robić swoje.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

za ile? za 900 złotych? tyle to ja wkładam co tydzień na maszynach i wyciągam 2 razy tyle. Nie dorobisz się tu, no chyba, że garba



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

We wszystkich instytucjach i firmach państwowych zatrudniani są tylko i
wyłącznie rodzinny i koledzy do częstych praktyk należy zatrudnianie żony
przez męża i odwrotnie. Prawda jest też taka , że jak ktoś posiada własną
firmę , z kapitałem prywatnym to może zatrudniać kogo chce, natomiast w
Łomży w instytucjach państwowych takie praktyki są normą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

...z kapitałem prywatnym to może zatrudniać kogo chce, natomiast i tak w większości zatrudnionych będą znajomi lub znajomi znajomych i koło się zamyka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

c2h5oh pisze prawdę. Niestety. Wszyscy o tym wiedzą, kto może to korzysta i później udaje, że pewnych spraw nie zauważa. Czy dla tutejszych ludzi to norma? Nie ma nikogo, komu przyszłoby do głowy, żeby się może zbuntować? Starsze pokolenie tak żyło, tym przesiąkło i to im może nie przeszkadza. Chodzi mi o młodzież. Czy młodzi ludzie z Łomży, którzy chyba najlepiej znają te sytuacje, bo tu się wychowali i dorośli, dobrowolnie chcą funkcjonować wg starych zasad? Czy nie widzą możliwości zmiany? Czy brakuje im jakiejś motywacji?? Czy się poprostu nad tym nie zastanawiają??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

Nie przeszkadza wam wszechobecny nepotyzm w budżetówce? Zatrudniane są osoby z mniejszymi kwalifikacjami. Dotyczy to przedewszystkim oświaty. Niema konkursu, nie wybierają najlepszego, i nie muszą się z tego tłumaczyć. Decydują koneksje i przysługi. Wszyscy są uwikłani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

a ja pracuje na zmywaku w anglii \"odkładam\" ponad 60tys zł rocznie kupiłem sobie ostatnio nowego złotego telefona galaxy s5 za 900zł w przeliczeniu i mam ********.dzwonie se do polski za 5gr minuta. zre karkówke po 12zł schab to samo, ostatnio jak byłem e PRL-u mysle co kupic. NIC bo tylko wódka i papieroch sa tu droższe a reszta to praktycznie ta sama cena a nawet lepsza jakos bo wiadomo ze na polske nawet coca cola gosze łajno pcha.
ile zarabiam? srednia krajowa.
co mam? ********.
kogo pozdrawiam? frajerke i tych co tez maja ********,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

ryba22 zmień nick na ryba 102 bo jesteś wielki. Zazdrościmy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

widzę, że dużo większe zainteresowanie sterydami :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

Narzekacie na \"starsze pokolenie i ich nawyki\". To starsze pokolenie dało Wam niepowtarzalną szansę. To oni, skupieni wokół Ojca Tadeusza wybrali Wam młodego Prezydenta. Prezydent kandydat wielokrotnie obiecywał zajęcie się sprawami młodego pokolenia. Na razie zatrudnia znajomych z facebooka. Ale kto wie, co zdarzy się za 4 lata ?!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

No. A co by było gdyby wybrali w dogrywce starego Prezydenta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

peter!! odpowiedz. To ważne! zastanawiasz się? czy zrezygnowałeś?? czy nie masz koncepcji?? peter!! bądź!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

Tu mieszkamy, tu pracujemy i płacimy podatki, z których korzystają tutejsi urzędnicy, czy chcemy, czy nie. Zamiast komentować \"coś gdzieś\" w wielkim świecie, skupmy się na chwilę chociaż na naszym rejonie, najbliższym terytorium, na którym żyjemy, codziennie jesteśmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

sh-iza: stary Prezydent nie kuma portali społecznościowych ! On zawsze był wierny szukaniem kandydatów do pracy z grona rodzinnego.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

arabski za 900 to Ty w tesco pracujesz

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

A KTÓRY U WŁADZY NIE ZATRUDNIAŁ SWOJEGO???
czy też stary czy nowy czy z rodziny czy z facebooka jedno i to samo kazdy pcha swego czyz nie tak ??
aczkolwiek jak dla mnie niech se wezma do siebie kogo chca ale i Łomża niech nie zostaje zapomniana bo jakoś nic sie nie dzieje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zatrudnienie dla wybranych

czyli wszystkim to pasuje jakby? Wszyscy się jakby przyzwyczaili czy jak?? Przypominam: żyjemy w Europie w 21 wieku, jakby ktoś zapomniał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org