czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OLX oszust

Witam,jakiś czas temu robiąc zakupy na olx zostałem oszukany. Sprzedawca uśpić moja czujność preferujac odbiór osobisty. Jednak na sporą odległość wysłał paczkę a ja wysłałem pieniądze. Oczywiście schemat ten sam, wyłączony telefon,brak kontaktu. Nie zgłaszałem faktu na policję, a tu dziś wezwanie w charakterze świadka w tej sprawie,bo złapali gościa gdyż nie byłem pierwsza oszukana osoba. W związku z tym mam pytanie, czy są jakie kolwiek szansę na odzyskanie pieniędzy? Mam dowód wpłaty,skan ogłoszenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OLX oszust

To nie forum prawne, i to tam powinienes szukac odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OLX oszust

Jak się stawisz na wezwanie to się dowiesz. Skoro cię wzywają to chyba coś jest na rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OLX oszust

łukasz1984 jaki przedmiot \"niby\" od tego oszusta kupiles ? Ostatnio grasowal złodziej na olx wystawiajac nowe note 4 oraz galaxy tab s za polowe ceny. Wysylka za pobraniem po wplacie zalozmy 200zl na konto po czym juz telefon wylaczony i konto usuniete

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OLX oszust

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OLX oszust

Powiem tak szansa na kasę jest tylko pytanie kiedy. Dlaczego czekales i nie zglosiles tegi policji na bieżąco mogłeś przyspieszyć proces a teraz poczekaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OLX oszust

Szanse masz, jeżeli złożysz wniosek o ściganie.. Jesteś wezwany jako świadek, więc o zwrot kasy ubiega się ktoś inny. Zostaje Wam wspólny wniosek, albo sam go złóż jak chcesz odzyskać kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org