środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stomatolog kogo polecacie

Prosze o namiary na dobrego stomatologa z łomży prywatnie. Chodzi o nieduże ubytki ale dla niektórych dentystów są za małe by je zaczynać leczyć. ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog kogo polecacie

Piotr brzózka, ul. Kolegialna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog kogo polecacie

E. Szostakowska-Choromańska Prusa w tym ciągu co monopolowy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog kogo polecacie

W Milano jest dobry dentysta szybko i bez strachu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog kogo polecacie

Magdalena Grzymała na Kierzkowej. Chyba najmilsza i najbardziej profesjonalna dentystka w Łomży. Fachowa, miła obsługa a i twarz przyjemna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog kogo polecacie

Bogdan Dmochowski na Sybiraków choodze juz 15 lat jest super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog kogo polecacie

Antoni Kapiszon ze Skowronków , dobremu dentyście nie jest potrzebna reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog kogo polecacie

Polecam Monika i Paweł Marciniak jestem ich pacjentka. Są to dentyści którzy nie zdzierają z ludzi kasy, rzetelnie i sumiennie wykonując swój zawód z pasją i odpowiedzialnością tego co robią. Szczerze polecam!
Ps. I nie jest to żadna reklama!!!!!!

P.A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog kogo polecacie

Dziękuje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog kogo polecacie

Pan M...potrafi ząb do leczenia zakwalifikować do wyrwania , bo leczenie zbyt długie i mu się nie opłaca tak było u mnie , i jestem w szoku jak można nie szanować czyjegoś zdrowia, także warto zasięgnąć opinii innego stomatologa....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog kogo polecacie

harnaś a mi leczyli dwa razy kanałowo i dwa razy nie powodzenie, raz ząb rozpadł się tuż przed plombowaniem, drugi raz została igła w kanale, tak niby mogło być, korona zęba rozpadła się po roku, korzeń do wyrwania. Miałem jeszcze dwie do kanałowego, ale zrezygnowałem, kazałem wyrywać po tych nie powodzeniach. Na szczęście nie widać. Więc nie zawsze warto ratować zęba do końca, jak ma kiepski już na prawdę stan.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog kogo polecacie

ja ostatnio chodzę to tych mało znanych, gdzie nie ma kolejek, chodziłem do tych polecanych i nie wart są swojej ceny.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog kogo polecacie

co do tematu mogę polecić rusieckich, fajne znieczulenie, nic nie czuć jak to robią, jakimś długopisem czy coś w tym rodzaju, może to the wand, nie wiem :). Ale atmosfera szpitalna, słychać, co robią obok :(

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog kogo polecacie

Piotr Brzózka na Kolegialnej-chodzę do niego już kilka lat i nigdy nie zdarzyło się aby coś źle zrobił.Ceny nie wygórowane i bardzo fachowa obsługa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog kogo polecacie

A p. Stalewska? Co myślicie o tej stomatolog?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org