czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak urządzić garderobę?

Cześć. Niedługo zaczynamy urządzać nasz dom. Mam jednak problem z garderobą. Jakoś nie mam na to pomieszczenie pomysłu. Bardzo chciałam ją mieć, a teraz nie wiem, jakie meble tam wstawić, ani w ogóle nawet na jaki kolor pomalować ściany. jak wy zaaranżowałyście to u siebie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak urządzić garderobę?

Żeby na ubraniach nie zbierał się kurz meble muszą być zamykane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak urządzić garderobę?

nie masz projektanta czy stolarza??
zapytaj tego co robił ci kuchnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak urządzić garderobę?

Droższa opcja: skorzystanie z pomocy stolarza
Tańsza opcja: kupienie sobie stojaków na wieszaki w jakimś sklepie ( możesz sobie na przykład zamówić ze sklepu Ikea. Tam mają je za grosze.
W sieci również jest sporo artykułów na ten temat. Na przykład tutaj jest jeden z nich : http://www.ihouse.pl/news/detal/male-mieszkanie-jak-wykorzystac-jego-powierzchnie/792/1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak urządzić garderobę?

Do urządzenia garderoby nie potrzebny jest projektant. W garderobie zaplanuj półki na ubrania, miejsce na wieszaki, duże lustro i deskę do prasowania, dobre oświetlenie. Może być ledowe, jest tańsze. Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak urządzić garderobę?

Witaj.Mi mebelki do całego mieszkania robił kolega. Na początek zrobił projekty ,potem wybrałam materiał on zrobił wycenę i mam mebelki :) to jego numer 602791321

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org