sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poszukuję geodety

Poszukuję geodety aby odnowić granice działki siedliskowej na terenie gminy Piątnica, jeśli jesteś zainteresowany pisz kometa10@autograf.pl

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

Napisz czym mam być zainteresowany?Twoją działką,mam robić za sąsiada,czy mam ci szukać geodety?Co to mnie obchodzi,lub kogoś na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

No ja naprzykład jestem zainteresowana, duża to działka i co tam rośnie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

czytać kmioty ze zrozumieniem ,,poszukuje geodety ,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

Ty kawosz to chyba taki trochę \"ubogi duchem\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

A kiedy był ostatnio widziany?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

kawosz piszesz chaotycznie , szukasz informacji a później nazywasz kogoś kmiotem , nie ładnie więc jeśli masz zespuł dauna to zmień forum i tam też proponuję odrobinę kultury kmiocie

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

Konsul2 a Tobie kmiocie już proponowałem słownik i nic nie pomogło nadal błędy robisz pewnie masz chorobę DOWNA

Nie wstyd Ci ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

Andrzej Biaduń geodeta. Ma strone na facebooku z numerem tekefonu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

kawosz wychodzi z założenia, że jego zakres prac jest tak atrakcyjny, że zaraz ustawi się kolejka geodetów i będzie się bić jak na przetargu nieograniczonym o atrakcyjne zlecenie. Kolego sympatyczny; rusz dupę, znajdź kontakt, udaj się osobiście do siedziby biur geodezyjnych, ukłoń się w pas i złóż zapytanie. Czekaj cierpliwie na określenie ceny i terminu realizacji.

To taka mała podpowiedź, jak się załatwia interesy. Na tym forum to możesz otrzymać kontakt do firmy zajmującej się szybkim łapaniem pcheł.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

Poszukujesz geodety?
Powodzenia!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

Znalezienie dobrego i w miarę taniego geodety nie jest łatwe. Zazwyczaj jak geodeta wydaje się solidny to ceny ma z kosmosu. Ja przy podziale działek korzystałem z usług Pana Mikołaja Gepperta. Jest to dobry, solidny geodeta z wieloletnim doświadczeniem. Według mnie ceny ma w porządku, ale to już każdy sam musi ocenić na podstawie swojego \"portfela\"! Zachęcam do zapoznania się z jego oferta i cennikiem.

http://www.poznan-geodeta.pl/oferta/uslugi-geodezyjne/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

Robert1970: także uważam jak ty, że geodeta z Poznania do wytyczenia granic działki w Piątnicy będzie idealnym rozwiązaniem. Napisz co oznacza wg ciebie \"dobrego i w miarę taniego\" ? Czy lepszy geodeta wytyczy te działki inaczej od gorszego? Pajac jesteś i tyle! Reklamujesz czyjeś usługi w sposób beznadziejny ! Geodeta, to zawód, który jest wykonywany przez ludzi z odpowiednim wykształceniem, uprawnieniami i doskonałym obecnie sprzętem. Pomiar wykonany przez każdego łomżyńskiego geodetę nie będzie się niczym różnił od pomiarów poznańskich. Nastąpi tylko różnica w kwocie na fakturze. Ale co mam dalej kontynuować, przecież łomżyniacy nie idioci ....


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

geo-kart łomżyński 86 219 85 47, siedziba na poznańskiej - wjazd ten co do browaru łomża.

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

Ofert jest wiele. Wszystko zależy od tego, gdzie znajduje się nieruchomość. Tutaj http://www.geoimpuls.eu można sobie zerknąć, zapoznać się z ofertą o porównać ceny. Rozbieżność może być bowiem naprawdę bardzo duża. Po co więc przepłacać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję geodety

My pomiary wykonywaliśmy w MT Geodezja. Biuro solidne, niedrogie i terminowe. Problem w tym, że my działkę mieliśmy w woj. małopolskim. Nie wiem czy tutaj też działają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org