sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
motocykl akcesoria

Jakie najlepiej kupić buty motocyklowe? Na co zwracać największą uwagę? Z jakiego materiału powinny być wykonane? Co sądzicie o takich:sklep.prospeed.pl/pl/c/Buty-motocyklowe/24[/?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motocykl akcesoria

Myślę że te buty są warte zainteresowania. Rebelhorn jest marką dość dobrej jakości zważając na to że ceny są dość umiarkowane. W Łomży raczej nic sensownego nie kupisz, radziłbym ci przejechać się do Białegostoku, ewentualnie Wawa. Ja obkupiłem się właśnie trochę w Wawie, w Łodzi i Poznaniu, miałem możliwość sporego wyboru w dobrej cenie zimą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motocykl akcesoria

Mam ten model rebelhorna hp3 rozmiar 43 założone ze dwa razy mi nie podpasowały wolę półbuty. Jakby co to oddam za pół ceny nowych =)

Bo życie jest po to by latać na moto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motocykl akcesoria

Pytanie trochę głupie w stylu - jaki kupić samochód. Napisz czym i gdzie głownie planujesz jeździć, ile kasy przeznaczasz na zakup. Jest tego tyle że trudno odpowiedzieć konkretnie na tak nieprecyzyjne pytanie. Jedno mogę Ci powiedzieć na pewno - nie kupuj wysyłkowo bo rozmiar to loteria.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: motocykl akcesoria

Inne buty będziesz potrzebował na np. Kawasaki Z1000 a inne na jakiegoś choppera, poszukaj dobrego sklepu w najbliższej okolicy i pojedź tam. Sprzedawca na pewno dobrze Ci doradzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org