niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
odszkodowanie

szukam firmy co zajmuje się odszkodowaniami osób poszkodowanych w wypadku samochodowym poleci mi ktoś taką firmę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

Szukaj w internecie ogłaszają się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

lepiej poszukaj kancelarii prawnej, lub adwokata który specjalizuje się w ubezpieczeniach. Nie wiem o jakiej firmie mowa, ale często gęsto takie firmy działają hurtowo, a do rozliczenia podają swój nr konta. Przed współpracą polecam dokładnie przestudiować umowę, bo możesz zostać z ochłapami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

czesc tusiek 519891001 pisz , dzwon albo podaj numer skontaktuje sie z tOBA POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

jaki procent z całej sumy biorą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

napisz do mnie na tel lub poczte markopolo944@wp.pl lub https://www.facebook.com/profile.php?id=100009344161913&fref=ts zapraszam na ta strone podam Ci bardzo wazne informacje zapraszam a nic napewno nie stracisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

myślę że ok 15-20%. Z samochodu sam dasz rade, nie przeskoczysz ceny rynkowej. Jedynie na zdrowotnym jest duża rozpiętość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

marek sprawdz poczte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

sprawdziłem i czekam na odpowiedz pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

tusiek06 nie słuchaj tego co niektórzy podpowiadają Tobie na tym forum, że chcą prywatnie rzekomo pomóc Tobie. Taką rzekomą pomocą mogą Tobie tylko zaszkodzić. A co będzie jeśli koniecznym okaże się skierowanie sprawy do sądu? Czy taka osoba będzie wtedy w stanie pomóc Tobie? Na pewno nie, bo potrzeba specjalistycznej wiedzy do występowania przed sądem.
Ni podpisuj umowy rownież z kancelarią, która mieści się gdzieś w Polsce bo nie będziesz miał kontaktu i nie będziesz wiedział co się dzieje na każdym etapie sprawy.

Na Legionów w Łomży, naprzeciwko parku za byłą szkołą drzewną mieści się profesjonalna kancelaria prawno odszkodowawcza, która zajmuje się dochodzeniem odszkodowań na etapie przedsądowym i sądowym. moją sprawą zajęli się od początku do końca, szybko i sprawnie uzyskali dla mnie wysokie odszkodowanie, a do tego w sposób uczciwy i rzetelny. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

mówisz i masz. Sprawdź ten link:
Sam korzystałem z ich usług po wypadku, udało się większość rzeczy ustalić telefonicznie, dość szybko doszliśmy do porozumienia. Wystarczylo udzielić im pewnych pełnomocnictw. Nie wiem jednak jak wygląda Twoja sprawa, bo u mnie wina kierowcy była dość oczywista, dowody w postaci nagrań także się nalazły bo wszystko działo się w centrum miasta więc to była tylko formalność de facto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

mówisz i masz. Sprawdź ten link: http://www.kompensja.pl/blog/centrum-odszkodowan-powypadkowych/
Sam korzystałem z ich usług po wypadku, udało się większość rzeczy ustalić telefonicznie, dość szybko doszliśmy do porozumienia. Wystarczylo udzielić im pewnych pełnomocnictw. Nie wiem jednak jak wygląda Twoja sprawa, bo u mnie wina kierowcy była dość oczywista, dowody w postaci nagrań także się nalazły bo wszystko działo się w centrum miasta więc to była tylko formalność de facto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

Spadaj padlino reklamowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odszkodowanie

Samochód zastępczy z oc sprawy, który nam się należy praktycznie w każdym przypadku najlepiej wziąć do EuCOcar . U nich nie ma limitu kilometrów, co jest dużym plusem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org