niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POMOCY !!!

Gdzie jest Robciu ??? Pamiętacie ??? Taki aktywny na forum zawsze a teraz nie widzę żeby pisał. Nie było mnie kilka lat na forum i znikł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=629471&t=629421

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

ale jaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

oj ludziska,lubicie wzbudzać sensację.Ciekawe czy bylibyście też tacy wyrywni jakby chodziło o was.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

Ktoś prosi o pomoc to pomagam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

Takich przeprosin niedlugo bedzie wiecej. Zglosilem do prokuratury o ustalenie tozsamosci konsul2 , Lks.gol i kilku innych . Kinsul2 juz znam prsonalia . Lks.gol zglas sie sam ., i podaj dane na kazeks1@wp.pl lub tel 505 61 61 30. zaoszczedzimy pracy prokuraturze . Pozew do sadu czeka tyko na twoje dane . Pozdrawiam i do zobaczenia w sadzie ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

Weź się pochwal więcej bo mnie ciekawość zżera :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

aaaa Chata kurpiowska :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

Dokladnie chata kurpiowska . Zmuszony jestem pozwac te osoby do sadu . Ustalic kto to i dlaczego pisze bzdury na kilku forach pod roznymi nicami . Moze to ktos kto prowadzi podobna dzialalnosc , Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

Pewnie pisze jakiś nieudacznik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

Jednego konsul2 ustalilem sam .innych ustali prokuratura. Jaki byl zdziwiony . Chcilalem mu dac w pysk / kiedys bilem mocno/ dzis uznalem ze sad udezy mocniej. Facet przepraszal mnie prosil zebym nie skierowal sprawy do sadu przeciwko niemu .Nawet mnie nieznal i nigdy niemiel zemna nic do czynienia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

To nigdy muzyki nie słuchał?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

Chyba nie .Dawne czasy do dzis spotykam wiele osob ktore milo wspominaja lata szkolne i spotkania po szkole w moim sklepie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

km powinieneś być dumny z siebie bo ci co nas krytykują to sami cwele co u mamusi na garnuszku siedzą i do niczego w życiu nie doszli. Z tego co wnioskuję pewnie stoisz dobrze i działasz a tego ludzie (nieudacznicy) nie lubią. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

Zazdrosc to zla cecha . Dokladnie tak jest . roniez Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

Jeżeli zmyślał kara mu się należy. A co jeśli pisał prawdę? Wkraczamy w jakieś obszary absurdu. Jeżeli ktoś jest niezadowolony z usługi ma prawo przestrzec innych przed utratą czasu, pieniędzy czy zdrowia. Jak taki niezadowolony klient ma się obronić przed nieprzyzwoitym usługodawcą? Kto zbiera paragony i jak wykazać swoje niezadowolenie? Mamy nagrywać się na dyktafony?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

Szanowny kolego \"nie dotyczy\" składaj reklamację jak już tam gdzie trzeba a nie na tym ..... forum. Tu możemy sobie popisać dla jaj jaki biznes w Łomży otworzyć np. Kiepab :) Ja tu wchodzę dla jaj żeby się pośmiać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

Dlatego zwracam sie do lks.gol o ujawnienie sie . Ustalanie tozsamosci przez prukurature moze troche potrwac , a ja chce zeby odpowiedzial za pisanie nieprawdy na forum .Dlamnie to sprawa honorowa Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

Podwójne \"ale jaja\" - 1. jak to Zbychu szukał Robcia, 2. jak to km szuka LKS gol i innych zaangażowanych w \"aferę Chaty Kurpiowskiej\". Może wreszcie niektóre pajace zrozumieją, że pomimo podania tylko nicku, tak naprawdę nie są anonimowe. I kto teraz bardziej potrzebuje POMOCY???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

A to że szukałem Robcia to coś złego ??? Znam go straciłem num na kom. wiedziałem że tu siedział i napisałem Panie Rondo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POMOCY !!!

Nic złego. Chodzi o reakcję gdy dowiedziałeś się, dlaczego już go tu nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org