sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klinika Bocian Białystok

Witam! Co sądzicie o tym miejscu,macie jakieś doświadczenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Bocian Białystok

Tak tylko i wyłącznie mile wspomnienia prowadzil mnie dr Bartosz Pietrzycki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Bocian Białystok

Zastanawiamy się,czy naprawdę warto ich odwiedzić. Staramy się o kruszynkę już ponad rok i ciągle nic a gin. tylko czekać karze. Naprawdę pomagają,czy wyciągają tylko kasę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Bocian Białystok

Z własnego doświadczenia polecam klinikę. Dr Grygoruk świetny lekarz z super podejściem do pacjentek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Bocian Białystok

Pomagają pomagają. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Bocian Białystok

łomżyńscy lekarze kobiecie pragnącej dziecka z własnego doswiadczenia wiem że nie pomogą....2-3 lata starania o dziecko to przeciez krótko...tak mi mowili...az w akcie desperacji trafilismy do Kliniki Bocian....no i juz na drugi miesiac byłam w ciazy drogo NATURALNĄ....Polecam z całego serca dr.Grygoruka...Wspaniały lekarz....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Bocian Białystok

Nam właśnie w Łomży chyba też nie pomogą,a pragniemy maleństwa z całego serca.Oboje jesteśmy po 30 a tutaj mówią,że do 34 lat jak nie ma przyczyn klinicznych to jeszcze spokojnie a tu ciągle nic.Tak na męskie oko przyczyna zawsze jakaś musi być. U mnie wyniki na granicy normy,u żony o.k.Żona już świrować zaczyna,że to już za późno.Ja mam na sumieniu,że może to moja wina. To dobrze,że tak pozytywnie opisujecie swoje doświadczenia. Oby i nam się w końcu udało. Dodaliście wiary w cud,dzięki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Bocian Białystok

Fajnie miejsce

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org