sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przeprowadzka do Łomży

Witam
Tak sie sklada ze bede przeprowadzal sie do Łomży.
Czy ktos moglby mi powiedziec gdzie najlepiej kupic mieszkanie/dom

Pozdrawiam
Darek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka do Łomży

To nie jest wielkie miasto, więc i wybór nie jest wielki. Deweloperów zliczysz na palcu jednej ręki - NegreskoDom, http://developmentlomza.pl/, PHU Kurpiewski (apartamenty wąska i planowane osiedle zambrowska), SM Perspektywa, ŁSM. Łącznie w tym sezonie mieście buduje się ok 6-7 bloków i osiedle domków jedno i dwurodzinnych. Przejrzyj oferty na stronach internetowych, jeśli nie podałem wyżej, to bez problemu znajdziesz w googlach. Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka do Łomży

Pytanie bardzo ogólne . Gdzie najlepiej tam gdzie będzie tobie sie podobalo ale są i inne czynniki odleglosc do pracy szkoly przedszkola sklepu jak jest z komunikacją miejską jaka jest okolica i wiele innych. Ja mieszkam za miastem i to mi nie jest na rękę zważywszy że jestem w Łomży kilka razy dziennie a bo to szkoła a zajęcia dodatkowe. W tej chwili wolałabym mieszkac gdzieś w bloku gdzie wszędzie bym miała blisko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka do Łomży

Wszyscy stąd wyjeżdżają a ten się pcha ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka do Łomży

hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka do Łomży

ale beka.
Kogo chcesz wylansować?
Nie kupuj bo to słabe chałupy, wynajmij gdzieś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka do Łomży

a najlepiej tu się nie przenoś .Mamy już dość bezrobotnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka do Łomży

chyba ze aspiracje do policji masz to trafiles w 10 lomza wita haha miasto konfidentow, policjantow i pseudo bizmesmenow :) i mafii co to na zlodziejstwie dorobila sie nawet wlasnych osiedli :-) na *** ci tu w szwecji takie fajne rejony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeprowadzka do Łomży

W zakładach więcej ludzi z okolic niż z samej Łomży , nie długo to będziemy drugą Anglią sami imigranci .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org