sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mandat z monitoringu

Małe pytanko: czy w Łomży policja wystawia mandaty na podstawie nagrania z kamer? Ktoś otrzymał taki mamdat? Szczególnie interesuje mnie rondo Solidarności. Tylko bez spamu proszę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

tak ja dostalem mandat z monitoringu przy 4+



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

A możesz mi powiedzieć na jakiej zasadzie się to odbyło? Mandat przyszedł locztą? Był z kamery n skrzyżowaniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

Taki mandat jest nie ważny.mandat jest wtedy ważny jak jest to urządzenie policyjne z legalizacja.tak samo foto radar .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

Obejrzyj ostatni odcinek Emil łowca fotoradarow tam masz odpowiedz ....mandat nie wazny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

normalnie przyszlo zdjecie jak przejechalem na czerwonym swietle i mandat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

Mandat jest nałożony zgodnie z prawem. Polecam lekturę Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym. Temu kto uważa, że Emil łowca fotoradarów ustanawia prawo w Polsce polecam odmowę przyjęcia mandatu i wycieczkę do Sądu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

Ten mandat to nalozony tak prawnie, jak i prawnie odbywaja sie sprawy w sadach haha.
Kompromitujesz sie mieciu policjancie :)

Nie sluchaj psa, do sadu i niech wykaza sie papierami na to urzadzenie :-)

Btw ciekawe to, bo wielokrotnie jak stalem sam na tym jebanym pseudo rondzie to jechalem na czerwonym, wlasnie po taki swistek i nigdy nie przyslali :( a mialem w tym ukryty cel. Zobacze teraz jak bede :)
Ludziom niszcza cierpliwosc tym skrzyzowaniem? dochodowe bedzie :) od kiedy jest oswietlone dojazd do pracy +20min, ale tumanom nie przeszkadza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

Ziomuś, ja nie jestem policjantem... Jestem prawnikiem i nie będę tutaj na forum za darmo wykonywał swojej pracy, więc po podstawy prawne i komentarz prawny zapraszam do mojego biura. W każdym razie w zakresie posiadanej przeze mnie wiedzy śmiało mogę stwierdzić, iż ujawnienie przez Policję takiego wykroczenia za pomocą takiego urządzenia rejestrującego jest jak najbardziej zgodne z prawem i głównym aktem prawnym, który to określa jest PoRD. Z tego wynika, że ściganie takiego sprawcy jak i wdrożenie postępowania mandatowego jest jak najbardziej zasadne. Analogiczna sytuacja jest ze słynnymi fotoradarami Straży Miejskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

prawnik a pierdzieli gupoty. dlatego was nie lubie :) kity z satelity i hajsy tylko liczyc to wasza domena. wiem wiem kolko wzajemnej adoracji ale wiesz? z ta straza miejska to przesadziles, powinnes napisac dane swojego biura by takich jak ty unikac :) rzucil bym pare swoich przykladow, ale dyskusja z takimi panami jak ty nie ma najmniejszege sensu. a z racji ze prawnik.... nie pozdrawiam ^^ choc masz aspiracje do policji... nie myslales nad tym?
btw w PL mandatow sie nie placi uczyli o tym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

Majaczysz. Twoje wypowiedzi są prymitywne. Nie będę dalej dyskutował z Tobą, bo widzę, że masz specyficzne poglądy sprzeczne z podstawowymi zasadami i normami życia społecznego. Pamiętaj, że nie żyjesz w dżungli ani na pustyni. Nie jesteś też sułtanem czy królem i nie posiadasz odrębnego terytorium na którym robisz sobie co chcesz i co Tobie się podoba. Żyjesz w Polsce, jesteś jedynie częścią prawie 40 milionowej społeczności w której obowiązuje określone prawo, zwyczaje, tradycje... Musisz dostosować się do ogółu i do prawa jakie zostaje uchwalane poprzez przedstawicieli wybranych przez ogół. Zrozumiałeś coś? Musisz i tyle, a jeśli nie to wyjedź do Afryki i dołącz do jakiegoś plemienia dzikusów... Zresztą tam również jest prawo i zasady. Pamiętaj, że prawo to podstawa życia w społeczności ludzkiej. Żyjąc w Polsce musisz przestrzegać polskiego prawa i liczyć się z konsekwencjami jego łamania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

Stad tez bidne te niewolnicze spoleczenstwo. Wybrane przez ogol, ustanowione prawo, normy spoleczne.... chopie co ty bredzisz... i jeszcze mi powiedz, ze krzywe ogorki mam wyrzucac? a slimaki to warzywo.... 40mln? hah w snach... rob dalej idiotow... masz tu cale grono, odemnie odbij ty i twoja norma inteligencie :) Bo prawo to rowne dla wszystkich, a jak nie, to takie prawo sie olewa, bo jak sie nie olewa wynaturzenia to honoru sie nie ma. Ty honoru nie masz wszakze jestes prawnikiem, a to gorsze niz pomyja w mcdonald i nie powinnienes miec nic do powiedzenia w normalnym spoleczenstwie skoro juz o nim mowa, poniewaz jestes bezmyslnym produktem stworzonym na potrzeby chorego systemu i widzisz swiat przez pryzmat przeprogramowamego elementu zwanego w nauce mozgiem, i stanowisz powazne zagrozenie dla ludzi normalnych, tj jeszcze myslacych. Do tego naklaniasz ich do swoich racji, ktore to przecza naturze wolnego czlowieka co same w sobie powinno byc traktowane jako przestepstwo. Niestety w swiecie ludzi slabych, stworzyliscie sobie dziwne normy by jakos sobie w tym swiecie radzic. I przykro sie na to patrzy bo oglupienie przez was ludzi siega zenitu. Na wszystko te wasze paragrafy, przeczace same sobie, z czym do ludzi? NoOfeNZ ofcorz i nikogo tu nie chcialem urazic wrazie co^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

Dobrze mietek12345 gadasz. Popieram. Tylko wyznawców zasad <powerfulpk> jest u nas zatrzęsienie a stąd już blisko do jakiegoś Bantustanu ...

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

Masz lipę nagrali cię jak jarasz blanta w aucie to mandacik , a buraków co jadą na czerwonym wysyłać na emigrację do Afryki tam nie ma świateł znaków a za pyskowanie to byś zarobił maczeto w łeb .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

powerfulpk a za filmik z kamerki w samochodzie można dostać mandat? Czy ona ma jakieś papiery, homologacje itd?
No pomyśl...

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

w poli niestety obywatel rozbrojony ^^
a jest wielu co by ich tak maczeta.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

Chłopie jesteś zbuntowanym i sfrustrowanym człowiekiem, który normalnych ludzi postrzega jako zło. Czy to źle, że chcemy żyć w Państwie prawa w którym karze się człowieka, który łamie przepisy ruchu drogowego? Ja i wiele ludzi ze społeczeństwa jesteśmy za!
Kup sobie chłopie pare hektarów pola, wylej tam asfalt, ustaw sygnalizację, znaki i namaluj pasy dla pieszych. Wtedy dopiero hulaj tam sobie samochodem 200km/h, wyprzedzaj na przejściu dla pieszych, przejeżdżaj na czerwonym świetle... A na samym środku tego pola postaw słup w który przypieprzysz na sam koniec... Ale jeżdżąc po drogach publicznych BARANIE nie jesteś jedynym uczestnikiem ruchu tylko swoim zachowaniem stwarzasz zagrożenie dla zycia i zdrowia innych ludzi. Miej to na uwadze. Codziennie przez takich jak Ty wiele ludzi ląduje na cmentarzach albo wózkach inwalidzkich... I masz racje PRAWO jest chore i cholernie niesprawiedliwe.... bo takich BARANÓW powinni codziennie wieszać na szubienicy przy Starym Rynku, a nie pakować do więzienia na utrzymanie podatników! Rozumiesz!?
Nie pasuje Ci Polska? Źle Ci tutaj? Nie potrafisz się dostosować do obowiązujących tu zasad i praw!? To wy...laj do Niemiec, Anglii czy Irlandii. Tam nie ma prawa. Tam Polak może miec prawo gdzies. Tam Polak jest bezkarny. Tam będziesz szczęśliwy. Jesli jednak wyjechać nie chcesz to masz inna opcje-zastap Panią Kopacz. Wtedy ja wyjadę ;) jesli zaś nie wyjedziesz ani nie zastąpisz Pani Kopacz to zamknij buzie i nie wylewaj swoich frustracji na publicznym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

aro mandat za filmik z kamerki to bezprawie takie samo jak karanie kowalskich, a poblazanie imunitetom,prezesom,mafiozom czy takim prokuratorom :-) Pozatym taki filmik mozna zmontowac. Skad wiadomo i skad pewnosc, ze nikt tam nic nie grzebal? Dzis przy tej technice dla speca to moment. Zmienic swiatlo z zielonego na czerwone? dorysowac podwojna ciagla? dodac auto na przeciwlegly pas przy wyprzedzaniu? yyy???? dodac przechodnia? Dla mnie to zaden material dowodowy chyba, ze dla takiego mietka12345. Widziales urzadzenia odbijajace fale z fotoradarow? radarow recznych? skad pewnosc, ze ktos tego akurat nie uzyl podczas pomiaru? i wiele innych :)



.
.
.

.







Bujna masz wyobraznie mietek12345, dopisz tam sobie jeszcze, zeby sie c4 obwiazac i wysadzic.
podziwiam, jak wiele gupoty mozna wyrwac z kontekstu ktorego sie nie rozumie :) fakt prawnicy to wyprane bezmozgie barany :) a wypierdalac to mozesz kazac, swojej albo swojemu przelozonemu. nie zycze nikomu zle, ale takiemu jak ty zycze z calego serca przypadku bys gdzies tam sie kiedys przygapil, albo trafil na nie tego stroza prawa, wtedy popatrze na ciebie jak cie wywiesza na rynku i sprawi mi to ogromna przyjemnosc, taka jak tobie obrazanie mnie, wyzywanie, i robienie ze mnie mordercy Prawniku :) gdzie ty sie nadajesz? do pierdla na dymanie jedynie za ludzi upadlanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

W tym kraju nie da się żyć, prawnicy zdzierają skórę policja łapie leszczy bo na prawdziwych przestępców jest za cienka hi hi , Instytucje państwowe okradają obywateli, komornicy bez serca zabierają komu popadnie, i wszyscy postępują niby zgodnie z prawem. Tydzień temu spotkałem funkcjonariusza emeryta który częstował papierosami bez akcyzy hi hi , a w służbie ścigał handlarzy. Prezydenci miast bogacą się bezwstydnie. I dla każdego z tych 40 milionów malućkich trybików został tylko \"płacz i płać\". Rząd ciągle myśli jak by tu udupić tą ciemna masę taką mamy demokrację.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

No no naprzyklad sygnalizacja swietlna, ktora dziwnym trafem dziala odwrotnie niz powinna. Jak i to czerwone swiatlo, z niewiadomo kad.... Malo ludzi to rozumie i dostrzega, wrecz godza sie na to. I najlepsze to popieranie takich glupot jak proste ogorki czy te plotki na pilsudskiego ***.j wie czemu sluzace. Nie dosc z gola na maksa, to jeszcze z gory zakladaja, ze kazdy jest takim zyciowym niedorajda i baranem, ze trzeba mu dla bezpieczenstwa pomoc, bo nie wie jak przez przejscie przejsc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

mietek .....nie bede z toba dyskutowal...... bo cholere dyskutujesz ? Madralo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mandat z monitoringu

http://magazynauto.interia.pl/news-jak-odwolac-sie-od-wezwania-strazy-miejskiej,nId,1674844

sprawdź dokładnie co masz w treści mandatu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org