sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lokal na chrzciny

Witam mieszkamy od niedawna w Łomży i poszukujemy w rozsądnej cenie lokalu na chrzest dla dziecka w Łomży i okolicach? Czy może ktoś polecić dobry , tani i sprawdzony lokal dla 20-30 osób? Za info dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal na chrzciny

Witam,
osobiście polecam Restaurację i z góry zaznaczam,że nie jestem zawodowo ani prywatnie związana z tą działalnością,ponieważ tak jak Państwo szukałam również lokalu na imprezę rodzinną.Umówiłam się z właścicielem i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona z tego względu,że lokal został specjalnie godzinkę wcześniej otwarty na moją uroczystość ,to była niedziela. I do dziś wspominam obsługę,zaagnażowanie pracowników b.pozytywnie.Cenowo super! Na pewno urządzając to w domu wyszłoby mnie to drożej ( to była 18-stka córki w marcu 2014r.)

http://concordialomza.pl/

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal na chrzciny

Restauracje Quattro lub Grec,na stronach pełna oferta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal na chrzciny

mensa na sienkiewicza jak się dobrze potargujesz to wyjdzie bardzo tanio.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal na chrzciny

Concordia, Retro , Polonez no i Gracja w Kupiskach

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org