sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Neurolog w Łomży

Witam. Proszę o polecenie dobrego neurologa z dużym doświadczeniem pracującego w Łomży . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog w Łomży

Ja z naprawdę poważnym problemem trafiłam do dr Miry Ołdakowskiej, wczesniej byłam u innego neurologa w Łomży. Dr Ołdakowska przyjmuje na Rybakach i w Somedzie na Legionów. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, żadnego leczenia w ciemno, wykonała konieczne badania, zapisała odpowiednie leki (konsultowałam się potem poza Łomża - nic dodać nic ująć) i skierowała dodatkowo do innego specjalisty.
Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog w Łomży

A możecie polecić kogoś od stawów,mam ciągły ból w kolanach,byłem u lekarza rodzinnego to mnie wysłał do Białego stoku,czyżby u nas była aż taka wieś..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog w Łomży

Mariaczczi reumatolog dr Bąkowski przyjmuje na wyszyńskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog w Łomży

Mariaczczi moim zdaniem powinieneś zmienić lekarza rodzinnego na jakiegoś z Białegostoku ;) skoro od razu tam odsyła Ciebie zamiast najpierw dać skierowanie na podstawowe badania np. rtg lub badania krwi w tym kierunku.

yyy :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog w Łomży

Witam,
co do pytania od Mariaczczi,otóż tak naprawdę nie wiesz czy to stawy czy coś sieędzieje w kolanach,z własnego doświadczenia opiszę sytuację :moje dziecko od lat uprawia sport,ale zaczął sie problemem z kolanami ,więc poszłam do ortopedy w naszym szpitalu ,zrobił zdjęcie i stwierdził,że natychmiast ( po 6 latach uprawiania sportu) dziecko musi rzucić sport,bo polecą jej kolana,dla niej TRAUMA NIESAMOWITA.Oczywiście,że nie dopusciłam do tego.Pojechałam do Wysokiego Maz. do Kruszewskiego,I-wsza wizyta prywatnie, a na drugi dzień rejestracja w szpitalu w Wys.-Maz.
Zrobiono zdjęcie kolan,lekarz objął córkę i powiedział: wracaj na boisko i graj.Przez następne dwa lata brała leki STRUCTUM 500 (Preparat wywiera korzystny wpływ na chrząstkę, co przyczynia się do łagodzenia objawów choroby zwyrodnieniowej stawów).Na obecny dzień po zrobieniu ponownie prześwietleń kolana są wyleczone.

Następna sytuacja na Izbie przyjęć w łomżyńskim szpitalu:zjawiłam się tam z córką z kontuzją kostki po treningu;po prześwietleniu diagnoza lekarza: naderwanie i skręcenie stawu skokowego,gips.Ok, ja się nie znam ufam specjaliście.Mija tydzień,noga boli,drętwieją palce u stopy,więc z powrotem do przychodni,drugi ortopeda stwierdził: natychmiast zdjąć gips i kto go kazał założyć??? powiedziałam,żeby zobaczył zdjęcie z Izby ,obejrzał i stwierdził,że żadnego naderwania i skręcenia nie było!!! i to wszystko w jednym szpitalu!
Moja reakcja była taka;poinformowała lekarza,że jak wrócimy do domu i trezci raz wrócę z tym samym problemem, to zawitam do dyr.szpitala ,opiszę całą sytuację i poproszę o wyjaśnieni dwóch lekarzy o tej samej specjalności,którzy wystawili różne opinie.Na dziś jest ok.

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog w Łomży

I komu tutaj zaufać? Dlatego jestem już po I-wszej prywatnej wizycie u P.Pawła Piekarskiego w Białymstoku ,który przyjmuje swoich pacjentów w szpitalu w Bielsku Podlaskim.To jest neurochirurg,opinie znajdziesz na znanylekarz.pl.
Powodzenia.
U nas na pewno prawdziwej diagnozy nikt Tobie nie wystawi.

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog w Łomży

No ludzie i ludziska wielkie dzieki za informacje i zaangażowanie wieksze niż mój doktor,MEGI2007 bardzo wyczerpująca i dokładna wypowiedz,spisałem dane i pewnie po konsultacji na wyszyńskiego,pojade do Wys. Mazowiecka.Jedno jest pewne jak sam nie popytasz nie poszukasz nie znajdziesz informacji to do \"PIACHU\" bo nasza służba zdrowia jest tak pokaleczona że strach pomyśleć jak bym miał coś poważnego ze zdrowiem.A tak juz mi troche lżej na kolanach :) .Wygląda na to że sie prędzej wylecze konsultując sie z ludzmi z forum jak u lekarza rodzinnego który leci tylko po łebkach i nastepny prosze!! Jeszcze raz wielkie dzieki i pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog w Łomży

Witam ponownie . Bardzo Proszę o Dr neurolog do osoby po udarze. Dziękuję i Pozdrawiam Ciepło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog w Łomży

Dr. Dach przyjmuje w Łomży chyba jest ordynatorem w szpitalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org