sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZABITY PIES RASY YORK

Dziś byłam świadkiem czegoś masakrycznego,na ul Pięknej w łomży facet przejechał suczkę rasy york srebrną audi co najlepsze przejechał psa swojego kolegi który w tym czasie w dziwny sposób ją wyprowadził na ulicę bez smyczy koleś sobie cofał i przejechał po psinie którą właściciel wyprowadził na tą ulicę wszystko dzieje się tuż przy krawężniku facet parkuje na parkingu przed blokiem spokojnie sobie wysiada po czym do psa podchodzi właściciel podnosi ją z ulicy i mówi do drugiego tego co ją przejechał ty już ją szlak trafił masz reklamówkę. Jestem w szoku ***** jak tak można ten pies był już chyba oszołomiony czymś albo chory bo nie wydała z siebie żadnego dzwięku w momencie kiedy po niej przejechał potem też leżała ale napewno żyła jeszcze,włożył ją do reklamówki i stali tak sobie a pies.....w reklamówce może jeszcze żył nie podobało im się że stoje i patrze pan ***** szanowny waściciel miał wielką ochotę wrzucić ją do śmietnika ale patrzyłam więc miał opory.Na odchodne zapytałam tylko czy nie jest mu teraz żal ?ze stoickim spokojem odpowiedział że trudno przcież się nie powiesi z tego powodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

straszne........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

Teraz zapisz się do psychologa może albo psychoanalityka to pomaga.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

szkoda debilom na zastrzyk u weterynarza. w lomzy na sniadeckiego jest towarzystwo opieki nad zwierzetami moze pomoga narobic biedy takim glabom

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

Trzeba zgłosić na policję. Znasz rejestracje, albo poznasz samochód i kierowcę (bo na przykład mieszkasz w pobliżu lub kojarzysz Szczurzego Syna to zgłaszaj, nie zastanawiaj się i rozpisuj po forach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

Straszne nawet księdza nie zawołali?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

boże ,było dzwonić do tvn 24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

marwel
brak słów. Współczuję \"widoku\". Strasznie przeżywam dramaty zwierząt, a tu poprostu nie wiem co napisać.

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

masakra sama mam suczek yorka i nie wyobrażam sobie takie czynu!! to są bardzo mądre psiaki i oddane swoim właścicielom ale cóż są ludzie i ludziska...brak słów!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

To ile masz tych suczek?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

Przepraszam źle napisalam jedno:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

Ludzie są bezlitosni! :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

Sadyści!!W taki sposób trzeba z nimi postąpić.I pozbawić ich życia!!Co za ludzie-to nie ludzie to zwierzęta!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

no ale co miał zrobić innego? Nie rozumiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

za to jest wyrok pewnie w zawieszeniu ale zawsze coś BYDŁO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK



Fanka ...

... czytam Twoje wpisy już lat kilka i czasami mam wrażenie, że coś z Tobą jest nie tak, jakbyś była dzieckiem autystycznym albo coś w tym rodzaju ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZABITY PIES RASY YORK

Może suczka miała dość właściciela i w akcie rozpaczy rzuciła się pod koła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org