sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
diavolo

ma ktoś może nr do pizzerii Diavolo ale tej na ul Ks anny ( chyba ks Anny- to tu przy ul Zawadzkiej)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: diavolo

To jest ulica Mazowiecka.Zadzwon na Niepodległości to Ci podadzą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: diavolo

http://www.diavolo-perfetto.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: diavolo

Nie rozumiem jak można potrafić zalogować się na konto, założyć temat na forum, a nie umieć wpisać w google hasłą np. pt. \"diavolo łomża\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: diavolo

a ja nie rozumiem jak można udzielać się a nie sprawdzić czy oni maja własną stronę- dla twoich informacji jest tylko strona Diavolo na Niepodległości innej widocznie nie mogłam znaleźć więc zacznij lepiej się wypowiadać na tematy tobie bliższe np czemu idioci myślą że są mądrzy albo coś w tym typie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: diavolo

Jaki jest numer tel .do pizzeri Da Grasso tam maja smaczniejsze pizze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: diavolo

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: diavolo

byś się zdziwił co do dziecinki a ceny mają niższe! w wielu kwestiach jest dla mnie tam lepsza więc też się nie wymądrzaj Kurczę czy na tym forum musi być tyle osób które muszą dodać swoje 4 grosze kiedy człowiek czeka na konkretną odpowiedz? :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: diavolo

a w ogóle to jaką pizzę polecacie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: diavolo

Giuseppe w Biedronie z dowozem,przez jej kierownika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: diavolo

carbonara :) naprawde rewelacja tyle ze ja biore bez tabasco bo u mnie nie wszyscy za ostrym przepadaja :( tak nam posmakowala ze praktyccznie tylko ona u nas gości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: diavolo

carbonara zamiata to fakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: diavolo

86 4798080

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org