niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
FOREX

Bawi się w to ktoś? ;-) Ja na razie tylko demo, ale kusi mnie, żeby wejść w to na poważnie.
Proszę o odpowiedzi tylko ludzi zorientowanych w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

Jeżeli nie dysponujesz kwotami co najmniej rzędu kilkuset tysięcy złotych to nie licz na duże zyski. Uważaj na dźwignię, nie stosuj zbyt dużej, bo możesz się przeliczyć. Polecam optymalną x3 - x5. Inwestowałem trochę, jakieś tam zyski się pojawiały, w miarę regularne, ale stwierdziłem, że nie warto tracić czasu bo są znacznie lepsze i skuteczniejsze metody zarabiania pieniędzy. :)
Jest wielu \"nauczycieli\" czy \"mentorów\" forex, ale pamiętaj, że 80% z nich traci w realu i chcąc wyjść na plus udzielają lekcji za kasę. Czasami za sporą kasę... :)
Proponuję poczytać trochę książek na ten temat zanim zaczniesz inwestować realne pieniądze. Oprócz analizy technicznej liczy się też analiza fundamentalna. Ze swojej strony mogę polecić książki: \"Mistrzowie Rynków Finansowych\" - Jack D. Schwager, \"Giełda, wolność i pieniądze\" - Van Tharp, \"Zawód inwestor giełdowy\" - Alexander Elder, no i oczywiście biblia analizy technicznej - \"Analiza techniczna rynków finansowych\" - John J. Murphy. Oprócz tego dorzucę jeszcze \"Liczby Fibonacciego na giełdzie\" - Robert Fischer, \"Świece i inne Japońskie techniki analizowania wykresów\" - Steve Nison, \"Psychologia rynków finansowych - u źródeł analizy technicznej\" Tony Plummer. Jest jeszcze kilka innych ciekawych pozycji, ale najpierw proponuję zapoznać się z powyższymi. Powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

W dniu gdy frank szwajcarski poszedł do góry, gdyby nie pożyczka funduszy od innej firmy dzisiaj Forex by już nie istniał .
http://www.cnbc.com/id/102343957

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

Szkoda czasu i pieniędzy. Większość grających traci wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

Możesz sie w to bawić, ale bez dźwigni.
Będziesz miał taki swój kantorek, w którym wykorzystasz różnice kursowe i coś tam dorobisz. Raz zamienisz dolary na euro, drugim razem na odwrót. I w zasadzie masz przez cały czas swoje oszczędności.
Jeżeli myślisz lewarować się i ma być to podstawowe źródło dochodu, to nawet nie zaczynaj.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

Dzięki wszystkim :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

A to nie jest jakaś lipa z tym forex-em? Wiele osób o tym mówi - a czy ktoś zarobił na tym jakieś większe pieniądze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

30 stycznia w Warszawie będzie spotkanie z Gregiem Seckerem. Tutaj więcej info gregsecker.pl/bilety?source=brand1. Secker jest multimilionerem i filantropem, który zna rynek i wypracował swoje techniki i strategie inwestowania na tym rynku. Na spotkaniu zostaną przedstawione właśnie te techniki oraz innowacyjne oprogramowanie wspierające, które powstało w wyniku prawie 3 lat pracy ekspertów i traderów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

Mietek

Niestety ,idac normalna droga bedziesz moczyl .

Bedziesz przerabial takie rzeczy jak liczby Fibonacciego ,rozne inne glupoty nie wspomne tutaj nazw ,bo co pewien czas jakis fanatyk bedzie sie czepial .
Zeby miec jakiekolwiek szanse musisz byc dobry z angielskiego ,zainteresowac sie market profile (chyba nie ma ksiazek po polsku ),musisz sie zarejestrowac na jakiejs platformie amerykanskiej ,zeby miec dane z CBOT i CME (zadane trzeba placic -okolo 50 $ mirsiecznie ).

Musisz miec pojecie o analizie wolumenu ,i najlepiej software ,ktory pozwoli Ci widziec co robia wielcy( a to tez niestety kosztuje).

Jak znasz angielski moge Ci wkleic link do krotkiej prezentacji ,ktota troche Ci uswiadomi co mniej wiecej powinienes wiedziec i w co sie chcesz mniej wiecej wladowac.

D-zanim cokolwiek napiszesz -wrzuc forex na google.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

ja się od tego trzymam z daleka bo to ściema i oszustwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

lawirantka1 (kto nie ryzykuje ten szampana nie pije

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

Autor: mietek12345 jak bys chcial zainwestowac w forex a nie masz siana moge dac ci weksel 100 tysia pod twoje M jak cos wal smialo dogadamy sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX


KONIECZNIE PRZECZYTAĆ DLA POCZĄTKUJĄCYCH !!!


http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ten-moment-w-ktorym-czlowiek-ma-mysli,200,0,2004680.html

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ten-moment-w-ktorym-czlowiek-ma-mysli,200,0,2004680.html

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

Gram na XTB od dwóch lat i nigdy nie ryzykuje aż tak dużych pieniędzy. Zdarza się stracić ale też i zyskać. Bilans od otwarcia rachunku po odjęciu strat 11546,76. Na start wpłaciłem 2000zl. Trzeba grać x głową a nie inwestować 200 tyś i grać dźwignią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

To sobie poczytajcie mądralki:www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ten-moment-w-ktorym-czlowiek-ma-mysli,200,0,2004680.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org