czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Plastyka nosa

Witam. Czy ktoś wie gdzie można przeprowdzić taki zabieg na NFZ? Osoba jest po wypadku samochodowym, miała nastawiany nos (coś nie do końca jest ok., jest problem z jedną przegrodą-trudność w oddychaniu, no i widać małe skrzywienie). W szpitalu w Olsztynie (tam gdzie był nastawiany nos) kolejka wynosi 2,5roku, w Białymstoku w Uniwersyteckim powiedziano mi, że nie robią takich zabiegów, gdzieś tam indziej tylko prywatnie... Z góry dziękuję za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plastyka nosa

jak prywatnie to ja robilem sobie zabieg w tej klinice MML- dr. Michał Michalikichał Michalik 00-112 Warszawa Plac Grzybowski,ul. Bagno 2, moge z czystym sumieniem ich polecic...tez mialem podobny problem ze zle zlozonym nosem Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plastyka nosa

dr n. med. Lubomir Lembas

Puławska 455
Warszawa, 02-801
+48 22 273 47 34

Zadzwoń i zapytaj,chyba robią na NFZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plastyka nosa

A ile płaciłeś prywatnie? Najlepiej jednak to byłoby na fundusz, bo nie stać siostry żeby wyłożyć pewnie z parę tys. :-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plastyka nosa

Niestety w Warszawie na Puławskiej robią tylko prywatnie :-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plastyka nosa

jakies 2lata temu mialem zabieg i wszystko wynioslo mnie okolo 5tys... ale jak sie naczytalem ze po takiej korekcie w lomzy nie mozna pracowac przez 3 miesiace czy cos w tym styl....po zabiegu w warszawie juz po tygodniu nos byl jak nowy ;) znaczy sie nie bylo z nim zadnych problem. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plastyka nosa

Na NFZ to chyba raczej nie, znajoma robiła prywatnie w Warszawie u dr.Grzesiak w jej klinice. Na stronie www.drgrzesiak.pl sa nawet zdjęcia. Bardzo zadowolona była i sobie chwaliła ale to nie na nfz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org