czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zwierzatko

przyjme parke chomikow lub swinek morskich samca i samiczke majess4@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwierzatko

Z parki chomików to raczej zrezygnuj majes4.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwierzatko

czemu??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwierzatko

Jak Ci się zaczną kopulować to nie wytrzymasz z nimi. Jeśli wybierzesz chomika to weź samca, samiczki są raczej wredne. Z przyjaznych i wiernych zwierzatek mogę polecić koszatniczkę i szczurka ale w formie pojedynczej i musisz z początku zwrócić uwagę na to żeby je inteligentnie wychować. Z wielu zwierzątek które miałem te mogę polecic,jeśli chodzi o takie maleństwa. Fajne są małe pieski, są inteligentne i wierne ale tu juz są większe obowiązki, ale oczywiście nad nimi też trzeba popracować. Z resztą każde żywe stworzątko to obowiązek opieki a nie tylko zabawka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwierzatko

Przede wszystkim poczytaj trochę o gryzoniach, bo pojęcie masz zerowe. Napisałeś o dwóch skrajnie różnych gatunkach - chomik jest nocnym samotnikiem, ziarnojadem z dodatkiem białka zwierzęcego, jak będziesz trzymał dwa to silniejszy zdobędzie to białko z kumpla. Świnka jest stadna, aktywna za dnia, białko zwierzęce i zboże jej szkodzi. Jedyne, co je łączy to fakt mnożenia się przy każdej rui, również w parach kazirodczych.

Dokształć się na stronach www miłośników tych gatunków i unikaj porad sklepikarzy, bo Ci wcisną co zechcą, abyś tylko zostawił u nich kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org