czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Suknie ślubne

anna.aleksandra, a jednak coś wniosłem do tematu :)
Mianowicie poinformowałem cię że szybciej się czegoś dowiesz przeszukując stare tematy. I to jest fakt.
Drugim dość istotnym faktem jest to że naprawdę pomożesz innym odkopując starszy temat niż zaśmiecając forum nowymi o tej samej tematyce.

Mały news dla ciebie, pewnie będziesz zaskoczona, ale mimo wszystko może być to dla ciebie przydatne na przyszłość:
To jest Forum i każdy może wypowiedzieć się w każdym temacie niezależnie od tego jak dużo wnosi do tematu.
Jak by nie patrzeć, takie przywileje zapewnia nam konstytucja :)

Na marginesie: \"Hm, a może poprostu zazdrościsz że ktoś bierze ślub\" akurat ja jestem już kilka lat po ślubie i nie mam czego zazdrościć. Tak więc pudło ;)
A patrząc na twoją ostatnią wypowiedź widzę że zamiast zazdrościć powinienem współczuć temu który (na swoje nieszczęście) ci się oświadczył i łączyć się razem z nim w bólu.
Bo sprawiasz wrażenie kobiety która nie pozwoli facetowi \"nosić spodni\" w związku ;)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Suknie ślubne   
anna.aleksandra 29-01-15 22:23 
 Re: Suknie ślubne   
użytkownik712 29-01-15 22:50 
 Re: Suknie ślubne   
anna.aleksandra 01-02-15 21:40 
 Re: Suknie ślubne   
piotrkropiel 31-01-15 08:06 
 Re: Suknie ślubne   
anna.aleksandra 01-02-15 21:47 
 Re: Suknie ślubne   
piotrkropiel 02-02-15 08:43 
 Re: Suknie ślubne   
anna.aleksandra 03-02-15 20:39 
 Re: Suknie ślubne   
piotrkropiel 04-02-15 10:03 
 Re: Suknie ślubne   
anna.aleksandra 04-02-15 20:32 
 Re: Suknie ślubne   
piotrkropiel 04-02-15 23:17 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org