piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Suknie ślubne

Pytanie do Was kobiety :)
Które salony sukien ślubnych w Łomży polecacie? A które omijać szerokim łukiem? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suknie ślubne

Ja z czystym sumieniem polecam salon sukien ślubnych na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego, Bellissima, dokładny adres Wojska Polskiego 38 (po metalowych schodkach w górę). Tam brałam niedawno swoją suknię. Bardzo uprzejma Pani, doradzi, podpowie. Można zmierzyć suknię bez wcześniejszego umawiania się na przymiarkę. Ceny też są przystępne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suknie ślubne

Jest pełno starych tematów o WSZYSTKIM co jest związane z weselem.
Po co zaśmiecać forum nowym o tym samym.

Jeśli chcesz się pochwalić wszystkim wokół faktem że bierzesz ślub, to wysyłaj smsy do znajomych i rodziny.
Resztę Łomży utrzymaj w błogiej niewiedzy, bo mało nas to interesuje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suknie ślubne

Dziękuję, napewno tam zajrzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suknie ślubne

piotrkropiel, akurat Ty w tym temacie miałeś chyba najmniej do powiedzenia, a jednak nie mogłeś się powstrzymać i musiałeś skomentować. A może Ty tak masz, że odpisujesz na każdy nowy założony wątek, chociaż nie dotyczy Ciebie :) Hm, a może porostu zazdrościsz że ktoś bierze ślub :) nie chce wiedzieć i proszę utrzymaj mnie w błogiej niewiedzy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suknie ślubne

anna.aleksandra, a jednak coś wniosłem do tematu :)
Mianowicie poinformowałem cię że szybciej się czegoś dowiesz przeszukując stare tematy. I to jest fakt.
Drugim dość istotnym faktem jest to że naprawdę pomożesz innym odkopując starszy temat niż zaśmiecając forum nowymi o tej samej tematyce.

Mały news dla ciebie, pewnie będziesz zaskoczona, ale mimo wszystko może być to dla ciebie przydatne na przyszłość:
To jest Forum i każdy może wypowiedzieć się w każdym temacie niezależnie od tego jak dużo wnosi do tematu.
Jak by nie patrzeć, takie przywileje zapewnia nam konstytucja :)

Na marginesie: \"Hm, a może poprostu zazdrościsz że ktoś bierze ślub\" akurat ja jestem już kilka lat po ślubie i nie mam czego zazdrościć. Tak więc pudło ;)
A patrząc na twoją ostatnią wypowiedź widzę że zamiast zazdrościć powinienem współczuć temu który (na swoje nieszczęście) ci się oświadczył i łączyć się razem z nim w bólu.
Bo sprawiasz wrażenie kobiety która nie pozwoli facetowi \"nosić spodni\" w związku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suknie ślubne

piotrkropiel naprawdę szkoda mi czasu ale Ci odpiszę - niech nie będzie Ci smutno, że zostawiłam Cię bez odpowiedzi :) pewnie byłoby Ci zwyczajnie przykro. Zastanawiam się czy śledzisz to forum minuta w minutę i wszystkim, którzy \"założyli\" wątek, który już był, czy nawet o bardzo podobnej tematyce odpisujesz tak jak mi. Rozumiem, że masz może bardzo dużo czasu i np. nudzisz się ale są liczne fora na których również mógłbyś się udzielić :) sądzę, że ludzie bardzo to docenią, jeśli podzielisz się z nimi tą ogromną wiedzą, którą podzieliłeś się również ze mną :)
Niestety muszę Cię zmartwić... rozumiem, że lubisz snuć domysły ale troszkę poniosła Cię fantazja. Akurat to nie ja a właśnie mój mężczyzna /\"nosi spodnie\"/ w naszym związku, a że mi to odpowiada to nie odbieram mu tej przyjemności ;) więc piotrkropiel nie za bardzo masz mu czego współczuć. Ale widzę, że lubisz oceniać ludzi po jednej wypowiedzi i to w dodatku nie w \"realu\". Jeżeli oceniasz ludzi w ten sposób, to innym, którzy spotkają Cię na swojej drodze - współczuję, a sobie winszuję, że nie miałam okazji Cię spotkać ani poznać. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i czekam na Twoją pełną ironii odpowiedź :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suknie ślubne

anna.aleksandra szkoda ci czasu, ale odpowiedź dałaś bardzo obszerną i wyczerpującą :D

Forum może służyć również do zabijania wolnego czasu, co ja właśnie tu robię.
Moją ogromną wiedzą dziele się tam, gdzie uważam że jest potrzebna.
I w takiej postaci w jakiej sądzę że może zostać zrozumiana przez poszczególne przypadki ;)

Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Ironia
Mam nadzieję że cię nie zawiodłem, i o taką odpowiedź pełną ironii tobie chodziło :)

Jeśli źle cię oceniłem to serdecznie przepraszam.

Ale jeśli zadajesz pytanie/snujesz domysły (nawet bez odpowiedniego znaku (?) na końcu) i dorzucasz że nie chcesz znać prawdy/odpowiedzi to albo ty sama zbyt pochopnie oceniasz ludzi, bądź jesteś ignorantką której nie można nic odpowiedzieć co byś się nie obraziła, bo twoje zawsze musi być na wierzchu :)

Gdyby nie było ci szkoda czasu, to odpisz ;)
Zawsze mogę poprowadzić \"ciekawą ;)\" rozmowę.
A na tą chwilę pozdrawiam serdecznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suknie ślubne

piotrkropiel, a niech Ci będzie - odpisze :)
Nie chcę Cię pouczać, ale skoro już postanowiłeś wspomnieć o błędach językowych to podpowiem Ci, że formy zaimka osobowego \"Ci/Tobie\" powinno się pisać z dużej litery(ze względów grzecznościowych). To tak na przyszłość żebyś wiedział...bo skoro \"to jest forum i każdy może wypowiedzieć się w każdym temacie niezależnie od tego jak dużo wnosi do tematu\" to również podzielę się swoją wiedzą.
Ojej, przepraszam, że teraz moje jest na wierzchu ale tak wyszło ;)
Pozdrawiam serdecznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Suknie ślubne

anna.aleksandra, jak miło że podjęłaś dyskusję :)

No więc w odp na twoje \"próby\" pouczania, czyli:
\"formy zaimka osobowego \"Ci/Tobie\" powinno się pisać z dużej litery (ze względów grzecznośiowych)\"

I tu najpierw moje pytanie:
Dlaczego \"(ze względów grzecznośiowych)\" napisałaś w nawiasie?
Jest to najważniejsza część tego zdania ;)

Nie jest to błąd językowy z mojej strony, ponieważ:
Zaimki osobowe odnoszące się do adresata piszemy wielką literą, okazując w ten sposób SZACUNEK rozmówcy i jak sama zauważyłaś jest to zwrot grzecznośiowy :)
I nikt z polonistów nie powinien powiedzieć że niepoprawny :)

Osobiście nie znam nikogo z tego forum, stąd taka a nie inna jest moja pisownia zaimka osobowego.
I to w każdym moim poście, nie tylko tych tutaj dotyczących ciebie :)

I nadal twoje nie jest na wierzchu :D
Więc spodziewam się riposty:)


Ale zawsze mogę się mylić.
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org