środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Straż miejska.

W Łęczycy i w innych miejscowościach coś z tym robią, dajmy na to twierdzą, że skoro mają służyć ludności powinni się do nich zbliżyć, a nie rozbijać samochodami, co do fotografowania to nawet żaden ze strażników nie ma takowych umiejętności i wszędzie coś robią, by ta służba była dla ludzi, a ciekaw jestem co zrobi nasz wybranek prezydent z tym faktem, czy dalej będą wozili tyłki swoich pupilków, czy coś się zmieni? Panie prezydencie miasta Łomży, pole do popisu i proszę do dzieła, a nie do zdzierania tylko podatków!

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

pupilkiem panów\"strażników\" nie jestem... ale nie miał bym nic na przeciwko temu, żeby i mnie gdzieś podwieźli... da się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

Dziwię się,że miasto ich jeszcze utrzymuje tych NIEROBÓW!!! Co jeżdzą po mieście w trójkę i lansują się służbową KIA lub PEUGOTEM. Gdy są potrzebni lub wzywani na interwencję pojawiają się po pół godziny i dziwią się że jest za późno.Dlaczego jeszcze Rada Miasta nic z tym nie robi?!Przecież jest wiele innych potrzeb dla Naszego Miasta a nie utrzymywanie tych darmozjadów!Myślę,że Pan Prezydent coś z tym zrobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

Przyjmie jeszcze kilku a będzie bezpiecznie i przytulnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

no nie bardzo się da chyba że masz znajomości ale chodzi o to do czego te służby były powołane a co oni robią wystarczy popatrzeć naparkingu przy końcu kapucyńskiej siedzą w aucie i grzeją dupy a jak macie problem to spróbujcie się do nich dodzwonić... źenada
rolnik ma chwasty to opryskuje i wyrywa a nasz kolejny prezydent robi wszystko by nic nie zrobić a zostać na STOŁKU i reszta to nasze podatki a raczej ich wielkość i co da SIĘ?

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

się zgłaszam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

fanka czy ty też tam tego ;)

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

w samochodzie lubię posiedzieć, a jeszcze bardziej nic nie robić!

nadaję się?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

a i też mam kogo podwozić i to nie tylko w Łomży!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

\"fanka\" proszę! \"zaklep\" mi miejscówkę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

No fanka masz rwanie ;) wykorzystaj to hehe

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.


Polacy to ogólnie jest zawistny i złośliwy naród a o łomżyniacy to jeszcze taka gorsza podgrupa....

w ***** mam straż miejską.....
ale ile Wy na tym osobiście skorzystacie jak ich zlikwidują.... kilka osób straci pracę.... kilka rodzin będzie miało gorzej niż ma...

Polak, łomżyniak, to brzmi dumnie :-)
nie musi mieć lepiej .... wystarczy, że ktoś będzie miał gorzej :-)

likwidacja nigdy nie jest drogą na naprawę czegokolwiek.... ale głupi Polak i jeszcze głupszy łomżyniak nigdy tego nie pojmie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

Konsul, wyluzuj!
z długim dziobem i na cienkich nogach... i pewnie uszy jak u nietoperza?

daj na luz!

ja w aucie bym posiedział i rodzinę po okolicy rozwiózł ... kuźwa! to jest robota!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

tomek (ileś tam)... ja nie jestem za likwidacją, ale niech ktoś Im wytłumaczy co powinni robić i do czego zostali powołani.
radary się skończyły(?)... nawet ich, w majestacie prawa ustawić nie potrafili, ale się kasa liczyła... dlaczego tych stróży prawa z tym sprzętem nie widać na ulicach?!

tak szybko nie jeżdżę, co by nie zauważyć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

rtomek to nie tak... wszysko jest potrzebne ale nie tędy droga by tylko ustawić fotoradar albo grzać dupsko w aucie i czekać na klienta
napewno nie jestem za wzrostem bezrobocia ale jesteście słuźbą dla ludzi a nie przeciwko nim więc najwyższa pora po rozum do głowy i tu nie trzeba mieć nawet wykształcenia tu trzeba być tylko człowiekiem!

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

szron 58 nie zgadłeś hehe

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

nie przypuszczałem, że to zgadywanka jakaś!

123456... to Twój pin do \"wszystkiego\"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

i co doczekałeś się odpowiedzi? oni to tylko pionki i nie wypada się wypowiadać od tego iest źecznik prasowy pana prezydenta ktury ponoć samjeszcze niewie w jakim celu obejmuje ten urząd. ..

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

no chyba nie! ale... pisze się...

... rzecznik... i
... który... ale to abstrahując od wszystkiego... polityka mnie brzydzi!

myślę jednak, że skoro Prezydenta RP mądrego mieć nie możemy, to ja za ładna panią Ogórek głosował będę! a co?! niech przynajmniej Prezydent/ka ładną będzie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

przepraszam Konsul, ale uwagi zwracać Ci nie powinienem, co do pisowni... ale to mnie razi!
też błędy robię, ale się staram przynajmniej ich unikać!
po Twoich wpisach widzę, że \"gimbusem\" nie jesteś!
czego oni ich tam uczą? i za takie pieniądze! a jeszcze więcej chcą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

no i tu sie zgodze wybieramy młode, ładne i niech mają swoie 5 lat kadencji ale niapotrzene słuźby wywalić to będzie taniej i lepiej; )

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

dajcie na luz, powinni być przy szkołach i ruchliwych ulicach i tyla... teraz to nic ale wcześniej irytował mnie strażnik siedzący w swoim aucie marki
audi 80 koloru jasny błękit przy BTS na ul Poznańskiej a po drugiej stronie ulicy pomiędzy słupami RADAR,

NIECH ŻYJE \"EMIL ŁOWCA RADARÓW\" !!!

Paradox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

młode... i ładne... ale podskoczyć kuźwa pragnę! może wreszcie coś zrobi?!

dla mnie bez różnicy czy z po, psl czy jakiegoś tam pis-u... a już w ogóle z sld... ale głupie ustawy \"weto\"... ale żeby dla nas, dla ludzi cokolwiek zrobił/a.

i już na temat polityki... cofka!

a tak w ogóle to pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.


Jak wszyscy to wszyscy

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

Paradox, masz rację!
też chciałbym np. pana w ciemnym mundurze zobaczyć jak jakąś babcie przez przejście przeprowadza... albo jak sam (bo mu się wydaje, że może i na
przejście z nienacka wchodzi) ... odczekał i... ale to są też ludzie, a myślą?...
tak!
... bo im kazali kasę \"zrobić\"!

... stójcie przy szkołach,
... przeprowadzajcie przez przejścia dzieci i starszych,
... tych wszystkich \"sprzątających\" po pieskach swoich wyłapcie... i dużo, dużo więcej...
ile zarabiacie? mnie to nie interesuje!
ale zapracujcie na to! będziemy Wam wdzięczni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

szron 58 pewnie byś się nie zdziwił, jakby tej babci na przejściu jeszcze mandat wp******ił, a widzę, że czytasz uważnie i jesteś pojętny, więc wiesz o co chodzi, a dla nich? No właśnie... Podniesienie statystyki, bo babcia wchodzi i co, i nie wie jak przejść? Żałosne.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

Wyjebać całą tą instytucję a za koszt ich utrzymania i całej ich administracji otworzyć kilka wakatów w policji jak to robią w normalnych miastach, stare ubeki jak mają za dużo wolnego czasu to niech sobie działalność na taxi ogarną i nich nie marnują kasy publicznej

Kto nie pamięta Ten nie Przypomni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż miejska.

to już tak żartem... przeprowadzając tą babcię... pod autko mógłby \"wepchnąć\", a trzymając za rękę, szarpiąc w swoją stronę, życie jej uratować!

bohaterem by został!

proszę Was Panowie... nie róbcie tego! to był tylko żart z mojej strony!


pozdro Konsul!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org