czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ma ktoś owczarka na oddanie lub sprzedanie

witam może ktoś z was wie kto ma może owczarka na oddanie lub sprzedanie za nie wielką opłatę najlepiej suczke wiecej info pod nr mojego tel 797637438

Potrzebuje dużego psa owczarka niemieckiego jeśli ktoś ma lub wie najlepiej dorosłego mój nr tel797637438

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ma ktoś owczarka na oddanie lub sprzedanie

Ja wiem jeśli chcesz odezwij sie na emaila adrian123@opoczta.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ma ktoś owczarka na oddanie lub sprzedanie

puść mi sygnała na tel oddzwonię i pogadamy

Potrzebuje dużego psa owczarka niemieckiego jeśli ktoś ma lub wie najlepiej dorosłego mój nr tel797637438

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ma ktoś owczarka na oddanie lub sprzedanie

Idź do schroniska tam są róźne rasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ma ktoś owczarka na oddanie lub sprzedanie

i zrobisz przy okazji dobry uczynek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ma ktoś owczarka na oddanie lub sprzedanie

jeśli chcesz za darmo lub za niewielką opłatę dużego i wymagającego psa, to czy zastanawiałeś się za co go utrzymasz? wyżywienie i pielęgnacja owczarka (domyślam się, że chodzi Ci o niemieckiego, choć może się mylę...? i tak wszystkie są duże) wymagaj ą sporych nakładów finansowych, a nie niewielkiej opłaty... zastanów się 3 razy i później kolejne 3, żeby pies nie musiał cierpieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ma ktoś owczarka na oddanie lub sprzedanie

Koleżanka ma na sprzedanie owczarki niemieckie długowłose z rodowodem . Cena pieska 600 , a suczki 800 . Jeśli jesteś zainteresowana pisz na meila : karo.lina971@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ma ktoś owczarka na oddanie lub sprzedanie

???/?

Potrzebuje dużego psa owczarka niemieckiego jeśli ktoś ma lub wie najlepiej dorosłego mój nr tel797637438

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org