niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Inplanty

Ktoś może pomoże i powie, kto w Łomży robi inplanty i w jakich granicach cenowych to się mieści. Dziękuję i pozdrawiam.

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inplanty

A co chcesz sobie powiększyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inplanty

zeby chcesz powiekszyc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inplanty

O jaki implant Ci chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inplanty

Jeśli zębów to bardzo dobrze robi i w dobrej cenie u dr Czechowicz ja mam od 4lat i jest wszystko ok , w tedy cena za całość 2.5 tys.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inplanty

modzelka to implanty tak staniały? jeszcze nie dawno taka cena dotyczyła 1 zęba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inplanty

Chodzi mi oczywiscie, ze o zeby, pozniej pomysle o czyms innym.

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inplanty

Też się przez chwile musiałem zastanawiać o co chodzi:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inplanty

oj słodka idiotka, za 2,5 koła zrobią ci cały parkiet, góra-dół :)

całość to cena zabiegu chirurgicznego plus protetyki, całkowity koszt odbudowy pojedynczego brakującego zęba na implancie i obejmuje cenę implantacji , odsłonięcia implantu po zakończeniu osteointegracji i koszt wykonania porcelanowej korony protetycznej








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inplanty

Sam lub sama jestes słodka idiotka .O dpowiedz jak w pytaniu ,, jaka jest cena implantu ,, to chyba logiczne ze cena 2.5 to za jeden za korone plus implant .Cena jest zawsze rozna bo to zalezy od rodzaju implanta od 1.5 do 4 tys za sam implant .A korona tez czy na metalu czy na porcelanie .Wiec jak chcesz krytykowac to czytaj ze zrozumieniem .Ja placilam tyle za jednego teraz nie wiem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inplanty

Za 2500 nie ma szans zrobić implantu..... Mąż płacił 4,5 tys. ale było to jakieś 4 lata temu. Tak wiec obecnie na pewno jest drożej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inplanty

www.centrumdemed.pl sprawdz cene umow sie na rozmowe .Bo kazdy przypadek jest inny .Ja jestem z ich usług zadowolona .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inplanty

W 2014 mieli spytaj czy dalej promocje implant +korona 2990 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inplanty

polecam Klinikę Bodent. Jedna z najlepszych w woj. podlaskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org