sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PYTANIE DO PAŃ

Drogie Panie, czy Wasi mężowie, faceci pomagają Wam w obowiązkach domowych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

tak ja pomagam wlasnie wstawilem pranie i jzu poodkurzalem i jeszcze idę po produkty na obiad żeby żoncia zjadła smacznie jak wroci z pracy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ



Weź się leniwa za robotę, a nie szukasz głupot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Pytam poważnie, pracuję od rana do wieczora, a przychodząc ledwo żywa do domu nie mogę nawet liczyć na drobną pomoc męża.
Ciekawa jestem jak jest u innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

a on może liczyć na coś z Twej strony?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Oczywiście że tak!Zawsze jak odkurzam podnosi nogi do góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Podzielcie się obowiązkami według ilości wolnego czasu. Dogadajcie się. Nie wszyscy mężczyźni lubią pracę w domu. Dużo zależy od kobiety jak wygląda życie rodzinne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ



Autor: mała.czarna211 pusc go z torbami moze zrozumie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

No właśnie próbowałam się dogadać, jednak za każdym razem słyszę że to są zajęcia w domu należą do kobiet :( ja tez nie lubię sprzątać czy zmywać, ale to trzeba robić.
A jak on się już w końcu do swoich \"męskich\" zadań zabierze to zawsze jak tylko jest możliwość pomocy to pomagam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Mój mąż w weekendy nie pracuje z reguły, chyba, że ma coś pilnego i mogę powiedzieć, że w sobotę i niedzielę coś tam mi pomoże, jedyne czego nie cierpi robić to zmywać naczyć, no i niestety nie gotuje, ale na śniadanie i kawę z jego strony mogę liczyć:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

do tanga trzeba dwojga :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Skoro mąz mówi, że sprzątanie to zajęcie dla kobiet to niech weźmie twój etat bo przecież zarabianie i utrzymywanie rodziny (żony i dzieci) to męska rzecz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Zarabianie to męska rzecz. Ty to robisz TAKŻE więc niech on TAKŻE dzieli się obowiązkami domowymi. Jakiś równy podział i w tym też być musi..!Co innego jak kobieta nie pracuje - wtedy większość obowiązków spada na nią. Większość albo wszystkie - bo mąż zarabia, pracuje.. Jak oboje pracujecie to gon legata do sprzatania - przynajmniej po sobie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Strzel mu focha a pozniej wezcie sie za robotę┌

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

myle ze on nie pracuje tylko odpoczywa kup mu 4-opak piwa i z kolezanka zapoznaj robota biedzie szla :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

My razem z mężem pracujemy i co drugi tydzień robomy zrzute na pomoc w sprzataniu. Nie ma problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Niedziela to co 2 tyg odkurzacie w domu i robicie pranie ?? masakra hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Mój to pomaga mi zakupy robić , zawsze kilkanaście piw na weekend do domu przynosi sam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Chilu nie co dwa tygodnie odkurzamy ale porządnie jest sprzątane. Sprzatamy z tzw grubsza a co dwz tygodnie jedt zajrzane w każdy kąt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

wątpie aby Pani , ktora sprzata przesuwala szafe w celu zajrzenia w kazdy kąt :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Bałabym się takiego porządnego posprzątania przez kogoś obcego.. Mam za dużo drogocennych rzeczy, jeszcze mogłyby zostać sprzątnięte ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Wisienka123 mniemam , że chrabianka ? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Oj wybacz Hrabianka :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

i co się czepiasz, może posiada rodowe pamiątki np. stare widły po dziadku:)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

albo drewniane duze grabie kiedys wszechobecne przy sianokosach :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

e tam, prendzyj dziurawe gumaki lub jakiś stary waciak kupiony w szmateksie :)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Ja hrabianka? Że sama sprzątam? Źle ktoś coś zrozumiał chyba.. A na końcu zdania było puszczone oczko,spokojnie panowie, nie denerwujcie się tak zaraz bo wam kalesony pękną ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Co do tamatu to usiadz obok niego z szesciopakiem i olej wszystko, tez masz prawo do odpoczynku.Jesli macie dzieci to moze one sie troszke zaangazuja w zycie rodziny.

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Ja zawsze pomagam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Widzę, że zdania są podzielone.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PYTANIE DO PAŃ

Zawsze pomaga :)choć czasami ta pomoc mnie denerwuje,bo nie robi tak,jak bym chciała ;/)kiedy go nie ma w domu-poprawę,aby nie stracił chęci do pomocy :) gotuje,bo to uwielbia i piecze smaczne ciasta :P
Podobno z jedynaka ni pies,ni sabaka--BZDURA !!! :)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org