niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zakład blacharski

Co sadzicie i czy byście polecili zakład blacharski koło center mebel i Prymy / nazwy nie znam/ ale chyba wł.Pan Truszkowski . Tylko poważne opinie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład blacharski

zrób sobie ankietę u klientów a nie na forum
a pusty łeb możesz u kowala wyklepać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład blacharski

Korzystałem kilka razy. Żadnych zastrzeżeń nie mam. Polecam pojechać i porozmawiać, a co ważne, dobrze ustalić co i jak ma być zrobione.
Również moi znajomi korzystali i są zadowoleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład blacharski

madagaskar - pusty łeb to ty masz i nie tylko .. i już mam jedną opinie / bo jesteś mocno widocznie związany z tym zakładem / A nie jeden formułowicz na pewno był waszym klijentem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład blacharski

Mi robili tam za Prymą dwa razy :( pierwszy i ostani :) teraz robie na UL.POLNEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład blacharski

Odradzam ten zakład. Omijaj go szerokim łukiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład blacharski

Zaklad przereklamowany. Szef wypalon , a pracownicy nieudaczniki . Zdecydowanie nie polecam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład blacharski

NIE POLECAM są duzo lepsze i tansze zakłady blacharskie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład blacharski

Jakw życiu - zaufanie buduje sie latami - traci moment . Po wypowiedziach wnioskuję ,że nie warto . Kogo polecacie ? komu warto polecić swoje autko bez obaw ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład blacharski

Ja myślę ,że lepszego zakładu nie ma,nie tylko w Łomży ,ale i okolicy. Bardzo wysoka jakość naprawy.Myślę ,że jeszcze bardzo dobry zakład jest w Konarzycach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org