poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
HIPERMARKIET

I co z nim???? niewiecie , będzie budowa czy nie , bo jak słyszałem nawet Stefanek jest przeciw mu!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKIET

a stefanek se moze cos powiedziec , supermarket bedzie , juz rozebrali stary i podobo we wrzesniu ma byc otwarcie nowego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKIET

"przeciw mu!!" -hehe
chłopcze,skąd ty żeś się urwał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKIET

graboś nie rozumiesz sensu wypowiedzi to nieczytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKIET

chłopcze,nie rozśmieszaj mnie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKIET

prawdomuwny, napisz jeszcze w jakim języku starasz sie pisać, bo jest to kolejna wypowiedź pozbawiona JAKIEGOKOLWIEK SENSU.
Może gdybyś napisał jakim językiem usiłujesz się posługiwać, to tłumaczenie na język Polski nadałoby być może sensu twoim postom.

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKIET

Moim zdaniem ten sklep powinien powstać ale z drugiej strony to inwestor powinien pomyśleć troche ,że obok jest dom Boży i nie pasuje ten sklep .Z tego co pamiętam to na tej działce tylko sklep można postawić bo bloczki nie ze względu na jakieś prądy podziemne czy coś takiego .Poza tym "Stefanek" niech się wezmie za Katedre bo podobno jest to wizytówka miasta a jak to wygląda ściany poobgryzane ,brak czystości .Ja rozumiem remont ale ile to może trwać (miesiąc lub 2 ale nie w latach)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKIET

cyt.:
...inwestor powinien pomyśleć troche ,że obok jest dom Boży i nie pasuje ten sklep...


Wg. mnie pomyślał że pasuje, bo dom Boży jest często odwiedzany (duży ruch) i obroty będą dobre! (Tzw. przyjemne z pożytecznym albo wash&go: do sklepu a potem do kościoła albo na odwrót. Mentalność handlowca. Większa część świata sprzedaje co potrafi i jak potrafi.)

Ja bym wolał salę koncertową zamiast hipermarketu, ale jestem realistą ( :-( )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKIET

"Poza tym "Stefanek" niech się wezmie za Katedre bo podobno jest to wizytówka miasta a jak to wygląda ściany poobgryzane ,brak czystości .Ja rozumiem remont ale ile to może trwać (miesiąc lub 2 ale nie w latach)"
Heheh, nieźle się uśmiałem. Miesiąc lub dwa to ty sobie możesz dom remontować, ale nie kościół!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKIET

bes kitu macie problem.. idzcie lepiej do lasu smieci pozbierac ;pp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKIET

szanowny francuski kolego
ja po sobie zbieram zawsze
czasem po innych

wątek ekologiczny zaczynamy?


może lepiej o "rozwoju"?

jeśli chodzi o rozwój, to może zamiast tego wyobraźcie sobie cel.
np. katowice.
łomża za (10-20-50-...) lat będzie jak katowice.
albo trójmiasto.

HAHA HA HAHAHA

(Problem polega na braku ogólnych założeń rozwoju - wizji, strategii, itp. Chodzi mi o założenia OGÓLNE - kierunek, faktyczne ograniczenia, itp.
Np. będzie miastem hutniczym (oczywisty nonsens, nieprawdaż..?)

Plan który nie będzie oparty na takiej wizji za wystarczająco długi czas będzie chybiony.

A jeśłi nie będzie, to chyba tylko dzięki modlitwom. Ale w nich chyba są wizje, nieprawdaż, zawarte?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKIET

hobong o co ci chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org