niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zalany samsung

Witam poszukuje komisu zeby naprawic samsunga s3 zalany woda, moze ktos wie ile kosztuje naprawa takiego telefonu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany samsung

Rozkrec go na ile sie da i potraktuj suszarka do wlosow
kazdy elemant.Powinno pomoc.Komis zrobi tak samo tyle
ze odplatnie.O i na noc poloz na reczniku papierowym
obok grzejnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany samsung

Osoba na górze dobrze mówi :) darme marnowanie pieniędzy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany samsung

Dzieki;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany samsung

Gadacie głupoty. Jeżeli telefon miał krótką styczność z wodą jest szansa że nic się nie uszkodzilo i można tak zrobic. W innym przypadku serwis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany samsung

rozkrec i wrzuc do ryzu ryz wyciagnie wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany samsung

do dużej torby wsyp ze 2 kg soli i włóż telefon w jakiejś szmatce.
Oczywiście rozłóż co jest możliwe w tym telefonie.
I niech sobie poleży parę dni.
Sól wyciągnie wilgoć
Kwestia czy jakieś zwarcia się nie porobiły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany samsung

Nie wkladaj w sol. Jest duza szansa ze drobiny soli dostana sie do srodka i slona woda spowoduje korodowanie w srodku telefonu. Jezeli telefon byl zamoczoni polezal nieco pod woda to najlepiej wyciagnij baterie i wloz telefon na 30 minut do wody destylowanej aby wypłukać możliwe zanieczyszczenia. Nastepnie wyciagnij, pozwól kilka minut aby woda wypłynęła z telefonu poprzez dniazdko do ładowania, owiń telefon w papierowy recznik i włóż do pojemnika z ryżem najlepiej na kilka dni. Najlepiej włóż w taki sposób aby woda mogla swobodnie ściekać w dół i wypływać poprzez port ladowarki. Jezeli masz sporo nerwow to mozesz wlozyc telefon do piekarnika i podgrzać go jakiesz dwie godziny w temperaturze 70-80 stopni. Osobiście mam ciagle dwa dzialajace telefony ktore były calkowicie zanurzone w wodzie morskiej. Dluzsze plukanie i tydzien w ryżu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany samsung

Ja proponuję nie kombinować tylko zamówić zepsute części w necie, na przykład tutaj: http://www.czescisamsung.pl. Ja w takiej sytuacji zadzwoniłabym tam lub napisała maila, przedstawiła problem i zastosowała się do porad. Miałam podobna sytuację z laptopem, tzn. spadł mi z biurka i przestał działać, napisałam do nich, podpytałam jeszcze znajomego informatyka i zamówiłam zepsutą część:-) wszystko odbyło się sprawnie i bez najmniejszych problemów a laptop działa do tej pory, tfu tfu tfu:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany samsung

Wyjeb go przez okno , taka rada .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zalany samsung

Jestem zdania jw.
Szajsung to Szajsung. Prawie jak Volksvagen

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org