wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sala weselna Anielskie Wzgórze

Witam

Jestem zainteresowany wynajęciem sali weselnej Anielskie Wzgórze w Kupiskach, na wesele w roku 2016. Proszę o opinie na temat tej sali, chciałbym się dowiedzieć czy warto.

Dziękuje, pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Anielskie Wzgórze

Do 2016 roku to się wszystko zmieni sala juz nie będzie nowa a u kucharka napewno zmieni swoj smak. Dziwia mnie tak odlegle plany. Po co masz liczyć na zdanie innych wybierz się sam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Anielskie Wzgórze

Jest wspaniała, mimo że nigdy tam nie byłem. Nie zmienią mojego przekonania także wpisy twoich znajomych logujących się tu po raz pierwszy, tylko po to, aby do niej zniechęcić. Jak już stwierdził mój przedmówca, w 2016 to dominującą religią w Polsce może być islam. Także nie zawracaj nam dupy, tylko wybierz knajpę w Łomży, jeżeli w Kupiskach Ci nie odpowiada.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Anielskie Wzgórze

Chyba jesteście trochę przewrażliwieni... Człowiek normalnie pyta, nie macie nic do powiedzenia to nie włączajcie się do dyskusji. Jestem ZAINTERESOWANY tą salą, a nie obrzucam jej błotem, więc wyluzujcie.

Rozmowa z właścicielem to nie to samo co relacje gości czy par młodych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Anielskie Wzgórze

takie_zycie:
jak chcesz to poczytaj opinie o tej sali w linku poniżej. Może należałoby najpierw przeszukać to forum. Ale fakt, jesteś tu nowicjuszem. Życzę najlepszego na nowej drodze. Ja mógłbym polecić wiele innych sal, ale o nie nie pytasz. Więcej: http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=687959&t=687959


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Anielskie Wzgórze

takie_ życie, jeżeli uda się Tobie czegoś dowiedzieć na temat tej sali, to proszę napisz do mnie na priv sara1888@wp.pl, nikt z moich znajomych nie miał okazji się tam bawić, a potrzebuję szybko opinii na temat tej sali, tym bardziej, że w necie nie ma praktycznie żadnych opinii i zdjęć. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Anielskie Wzgórze

a po co zdjęcia? Skoro można pojechać i zobaczyć na żywo. Zdjęcia zawsze można podkoloryzować. Temat tej sali był poruszany w innych tematach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Anielskie Wzgórze

P.A. - ZGODA! Ale niestety zdjęć potraw nie zobaczę, zalać schab galaretą to i ja potrafię ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Anielskie Wzgórze

szczerze nie spotkałem się jeszcze, żeby na stronie naszych lokali wrzucali zdjęcia poszczególnych potrwa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Anielskie Wzgórze

Jest OK, śmiało możesz tam urządzić imprezę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Anielskie Wzgórze

Jeden woli ostre i pikantne, drugi woli delikatnie... Nawet z tortem nie dogodzisz bo to masa nie w tym smaku a to kolor nie taki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Anielskie Wzgórze

Nie polecam po sylwestrze którego tam spędziłem w tym roku

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Anielskie Wzgórze

A co ma wspólnego sylwester z weselem? Tu sama rodzina kulturalna a tam zbiorowisko chołoty i pjioków.( za wyjątkiem Ciebie oczywiście)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Anielskie Wzgórze

Odstąpię termin 10.09.2016 w sali weselnej Anielskie Wzgórze (Stare Kupiski ul. Łomżyńska 99, 18­-400 Łomża)

Zainteresowanych, proszę o post w wątku lub wiadomość prywatną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org