wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mieszkanie do wynajęcia

witajcie orientujecie się czy na przykoszarowej można wynająć pokój 2 lub 3 osobowy za nie dużą opłatą miesięczną

figi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie do wynajęcia

Tak. Słyszałem, że są tam w rozsądnej cenie pokoje 3-4 osobowe. Słyszałem tylko, że mają tam łózka piętrowe. Czy o takim pokoju myślałaś? Bo jeżeli tak, to mogę podrzucić adres.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie do wynajęcia

ale tam mają zimne łóżka








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie do wynajęcia

Szukaj na olx lub allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie do wynajęcia

Wynajem wynajmem, lepiej mieszkanko mieć na własność :) Tutaj na pewno znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie - http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sprzedaz,mi-lomza.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mieszkanie do wynajęcia

ale autor tematu pytał o kilkuosobowy pokój !! Po co wyskakujesz z tą pseudo własnością ? Co jemu z własnego pustego mieszkania? Czy nie rozumiesz, że on nie pytał o kredyty we frankach, tudzież doradztwo firm z zakresu pośrednictwa sprzedaży. Facet może po prostu chce zamieszkać razem w towarzystwie wyluzowanych lasek?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org