piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przedszkole.

Witam, mam pytanie jakie przedszkole możecie polecić dla 3-latka? I jak jest z zapisami i cenowo ogólnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole.

Mój trzylatek chodzi do Przedszkola nr 5, jesteśmy z tego przedszkola bardzo zadowoleni, domowa atmosfera, Panie z ogromną cierpliwością. Nasz Maluch też je bardzo lubi. Na zapisy to jeszcze chyba za wcześnie, ponadto są kryteria, które trzeba spełnić, by 3-latek \"dostał się\", a koszty w każdym są raczej takie same, tj. ok 4,50 zł za dzienne wyżywienie + opłaty na wyprawkę, radę rodziców, teatrzyk, wycieczkę itp. Warto iść z dzieckiem na dni otwarte, ale dopiero na wiosnę są organizowane. Od siebie mogę doradzić, byś zorientowała się jak dane przedszkole podchodzi do samodzielności dziecka, chodzi mi o to, że nie każde akceptuje np. dziecka z pieluszką itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole.

Jowita - Twój 3-latek za rok będzie 4-latkiem i chyba z tego powodu nie będziesz mu szukała nowego przedszkola, przyjaznego dla 4-latków?
Po prostu wybierz 2-3 przedszkola, do których masz blisko lub dogodny dojazd, poszukaj opinii o tych konkretnych przedszkolach i tam zapisz dziecko. Zapisy są zazwyczaj od początku kwietnia, teraz będzie trudno znaleźć wolne miejsca.
Moje dziecko chodzi do 14-stki i jest ok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole.

Tam idź gdzie masz blisko i gdzie jest miejsce.
Mój syn chodził do nr 5 - było bardzo fajnie ale dalej dla nas, przeniosłam go do nr 10 na ks.Anny i to był mój wielki błąd. Nie to że jest złe ale on akurat trafił na taką panią która przedszkolanką z powołania nie była a to jednak ważne.. Zostawiałam go przy drzwiach tak jak go wprowadziłam, płakał a pani nawet go nie wzieła za rączkę i nie zaprowadziła do grupy tylko siedziała za biurkiem i się patrzyła.. Jak zbity pies szłam struta do pracy.. Teraz po kilku latach wspomina że ciągle musiał siedzieć w kącie i nie mógł się bawić z dziećmi.. Po tym przedszkolu dziecko nie chciało chodzic do zerówki, uciekało przez pierwszy etap ale potem jakoś się \"wyrównało\" i do dziś jest ok oprócz wspomnień pani z przedszkola nr 10 ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole.

polecam 14 na Kołłątaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole.

moja 3 latka chodzi do przedszkola nr.10 na ks anny jesteśmy zachwycone.nawet teraz siedzi i śpiewa mi kolędy z przedszkola a cenowo powyżej godz.13 złotówka za każdą kolejną

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole.

a jak to jest z osobami nie mającymi zameldowania w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole.

no to tylko prywatne raczej

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org