środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
516 kbs za 25 zł kablem z multimediów czy to możliwe

Załążą mi taki internet z tą cenę i aż nie wierzę gdzie jest haczyk ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 516 kbs za 25 zł kablem z multimediów czy to możliwe

pewnie jest taki że to może być promocja na dwa 2-3 miechy a później ci dowalą jakieś kosmiczne ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 516 kbs za 25 zł kablem z multimediów czy to możliwe

haczyk jest prosty. Oni (TP SA) podaja szybkośc w kilobitach na sekundę a nie w kilobajtach jak to zazwyczaj jest. Albo może też być tak jak mówi użytkownik Daktyl - trzeba uważnie przeczytać zasady tej gry!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 516 kbs za 25 zł kablem z multimediów czy to możliwe

"haczyk jest prosty. Oni (TP SA) podaja szybkośc w kilobitach na sekundę a nie w kilobajtach jak to zazwyczaj jest."

Marcin135, a która firma podaje "zazwyczaj" prędkość w KB? Bo Ja jeszcze się z taką nie spotkałem.

Pabloz4, haczyk może być w limitach :) Może to promocja... A może podaj nam link do tej oferty!

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 516 kbs za 25 zł kablem z multimediów czy to możliwe

Z tego co słyszalem taką cenę osiągniesz po jakims czasie użytkowania ( nie pamietam ile), na początku placisz więcej i co miesiąc maleje Ci abonament o ileś tam zł aż osiągniesz cenę 25 zł. Tak było chyba w przypadku poprzedniej promocji w Multimedia, więc może to o to chodzi.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 516 kbs za 25 zł kablem z multimediów czy to możliwe

Heheh, jesli inne firmy podaja predkosc lacza w kilobajtach, to ja biore pierwsza z brzega oferte i jestem happy, nawet jak zaplace 100zl/mc za 512KB/s ;) Marcin135 poczytaj troche, bo chyba slabo z liczeniem... 512KB/s to 1MB w 2s. Przy takim laczu pelnometrazowy film zajmujacy 700mb sciagalby Ci sie na dysk w 1400 s, czyli ok. 23 minuty.
A co do promocji, to wczesniej bylo tak jak pisze M@ster, na poczatku placilo sie duzo wiecej, a pozniej z miesiaca na miesiac powiedzmy po 1zl mniej, az do uzyskania tej ceny (po jakichs 2-3 latach pewnie). Do tego mocne ograniczenia na ilosc sciagnietych danych i wszystko jasne. Ja juz nawet nie zagladam na ich strone, bo jest tak zagmatwana i promocje sa tak "chytrze" skonstruowane, ze sie odechciewa miec z nimi cokolwiek wspolnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 516 kbs za 25 zł kablem z multimediów czy to możliwe

mam już umowę- w środę montują jest tak jak mówie 25 zł za 516 z kablem i cena gwarantowana na dwa lata umowy. Jak zobacze jak to dziala to opiszę
jednym słowem pa pa tp sa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 516 kbs za 25 zł kablem z multimediów czy to możliwe

Oni mają jakieś przedstawicielstwo w Łomży?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 516 kbs za 25 zł kablem z multimediów czy to możliwe

To nie rewelacja aktualnie Tpsa też ma nową promocję, umowa min 2 lata pierwszy rok 28 brutto następny 55 prędkość 512.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 516 kbs za 25 zł kablem z multimediów czy to możliwe

512kbps za 25 zł jest to jest prawda haczykuw raczej zadnych nie ma limit jest ale nie az taki maly mozna na miecha zassac chba okolo 15 gb


,,Jebac Konfidentów i Scigania Organy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org